7 тис. підприємств Вінницької області не готові до дистанційної передачі показників лічильників

7 тис. підприємств Вінницької області не готові до дистанційної передачі показників лічильників
Фото: газ (dtek.com)

Майже 1200 підприємців отримали в ПАТ "Вінницягаз" технічні завдання на проектування

Більше 7 тис. суб’єктів підприємництва Вінницької області до кінця травня поточного року мають облаштувати власні лічильники газу засобами дистанційної передачі даних. З них тільки 1200 звернулись до ПАТ "Вінницягаз" за необхідною документацією. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На початок квітня 2018 року з 7900 суб’єктів підприємництва Вінниччини, котрі використовують природний газ для виробничих або ж власних потреб, забезпечили облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних лише 116. Майже 1200 підприємців отримали в ПАТ "Вінницягаз" технічні завдання на проектування. 

"Дистанційна передача даних приладів обліку – одна із основних умов для переходу внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, що запроваджується з 1 серпня 2018 року. З метою спрощення процедури видача типових технічних завдань та погодження робочих проектів щодо облаштування лічильників засобами дистанційної передачі даних здійснюється спеціалістами компанії на безоплатній основі", - зазначив начальник управління метрології – головний метролог ПАТ "Вінницягаз" Тарас Парсяк.

Консультації у даному питанні можна отримати в Центрі обслуговування клієнтів в м.Вінниця по вул. Шмідта, 32, або за номерами телефону (0432) 509-104, 605-304, 067-01-10-104. Порядок організації та облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних можна переглянути на сайті компанії (https://vn.104.ua).

Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р. "Про затвердження Кодексу газорозподільних систем" встановлено, що власники комерційних вузлів обліку природного газу (крім побутових споживачів) повинні забезпечити облаштування лічильників газу засобами дистанційної передачі даних за власний рахунок до 27 травня 2018 року.

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінничини становить 54 %. Природний газ отримують 448 451 тисячі сімей і майже 6074 підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  870 007, 892 тис. кубометрів природного газу на рік. ПАТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2017 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся