За 3 дні український бізнес-інкубатор зібрав понад 300 заявок підприємців-початківців

За 3 дні український бізнес-інкубатор зібрав понад 300 заявок підприємців-початківців
Кожна третя ідея майбутніх підприємців пов'язана з виробництвом продукції

За перші три дні роботи першого українського "Бізнес-Інкубатора", який допоможе стати підприємцем з нуля або підняти бізнес, зібрано 300 заявок. Про це РБК-Україна повідомили у Приватбанку, який став ініціатором такого інкубатора, вже зараз у лістингу ідей нового бізнесу представлені всі регіони України.

За даними банку, кожна третя ідея майбутніх підприємців пов'язана з виробництвом продукції, а кожна п'ята – орієнтована на розвиток малого бізнесу в агросекторі. Серед найоригінальніших ідей майбутніх підприємців: створення підприємства по переробці ПЕТ-тари, мережі автосервісу "Зроби сам", мобільний месенджер для віруючих.

"Ми раді, що ідея такого бізнес-інкубатора знайшла настільки активну підтримку підприємців-початківців, – каже керівник напрямку "Малий і середній бізнес" Приватбанку Олександр Ніколенко. – Банк зацікавлений у запуску реальних бізнесів "під ключ", які допоможуть підняти економіку і створити нові робочі місця".

Нагадаємо, в рамках програми "Країна підприємців" в Україні відкрився перший бізнес-інкубатор, який допоможе започаткувати або розвивати свій бізнес, маючи лише бажання та ідеї. Щоб стати учасником Інкубатора, достатньо заповнити анкету, в якій необхідно розповісти про ідею свого майбутнього або діючого бізнесу та шляхи його розвитку.

Найбільш перспективні, на думку експертів проекту, ідеї будуть відібрані для "вирощування" реального бізнесу. Прийом заявок у бізнес-інкубатор завершиться 15 жовтня. Двадцять фіналістів проекту отримають можливість навчатися підприємництва та продажу за спеціальною програмою Prometheus, а також підтримку фахівців і бізнес-тренерів з питань організації і планування своєї справи, системи продажів, бухгалтерії та юридичних аспектів.

Найуспішніші учасники бізнес-інкубатора отримають фінансову та організаційну підтримку від ініціатора програми "Країна підприємців" – Приватбанку. Крім того, для всіх учасників відбіркового туру Інкубатора, а також для клієнтів, які вже зареєструвалися на порталі програми kub.pb.ua, будуть доступні безкоштовні програми онлайн-навчання з питань ведення бізнесу, підготовлені Prometheus і ПриватБанком.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся