ru ua

Рівне, Хмельницький, Вінниця і Тернопіль отримають 3G від Vodafone до 25 грудня

Рівне, Хмельницький, Вінниця і Тернопіль отримають 3G від Vodafone до 25 грудня Фото: Vodafone Україна (NV.ua)

Сумарне населення чотирьох міст становить понад 1 млн осіб

Мобільний оператор "Vodafone Україна" готує до запуску власну 3G-мережу в Рівному, Хмельницькому, Вінниці та Тернополі. Про це сьогодні, 17 грудня, повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, сумарне населення чотирьох міст становить більше мільйона чоловік.

"Водафон" приступив до фінальної налагодження і технічного тестування мережі, щоб вже наступного тижня швидкісний мобільний Інтернет став доступний абонентам "Vodafone Україна" і "МТС Україна" відразу в чотирьох містах:

• 23 грудня - Рівне
• 24 грудня - Хмельницький
• 25 грудня - Вінниця та Тернопіль

Мобільний оператор прагне забезпечити максимально якісне покриття 3G-мережі, тому встановлює обладнання не тільки на існуючі базові станції, але і будує додаткові. Під час донастройкі мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Готуємо до високих швидкостей Рівне, Хмельницький та Вінницю! Ми вже почали там заміну обладнання, щоб запустити 3G мережу 23.12.2015, 24.12.2015 та 25.12.2015 відповідно.

Опубліковано Vodafone Ukraine 17 грудня 2015 р.

Нагадаємо, позавчора Vodafone провів запуск 3G у Дніпропетровську, раніше - у Кіровограді, Івано-Франківську та Херсоні, Полтаві, Сумах, Миколаєві, Львові, Чернігові, Ужгороді, Мукачевому, Буковелі, Чернівцях, Одесі та Луцьку.

У тому числі британський телеком-оператор поетапно запускає мережу третього покоління не тільки в Києві, але й на території столичних передмість.