"Укртелеком" надаватиме послуги "хмарного" датацентри в Європі

Фото: "Укртелеком" виводить свої хмарні послуги на європейський ринок
Фото: "Укртелеком" виводить свої хмарні послуги на європейський ринок

Український оператор буде використовувати інфраструктуру свого латвійського партнера Lattelecom

Український телекомунікаційний оператор "Укртелеком" домовився з латвійським оператором Lattelecom про надання українцям послуг оренди віртуальних серверів в Латвії. Про це представники компанії повідомили під час спільної прес-конференції в Києві.

Послуги європейського "хмарного" датацентри в Україні будуть надаватися з листопада під брендом "Укртелекому". Український оператор буде використовувати інфраструктуру свого латвійського партнера — розташований в Ризі датацентр Datum. Він сертифікований за рівнем TIER III і має гарантований рівень доступності системи 99,982%.

Українські компанії зможуть орендувати віртуальні сервера або "хмарний" дата-центр (IaaS), який фізично розташований в Європейському союзі, уклавши локальний договір з "Укртелекомом". Розрахунок проводиться в національній валюті. При цьому всі послуги датацентру предоставлются у відповідності із законодавством Європейського союзу.

За оцінками директора "Укртелекому" Юрія Курмаза, потенційна аудиторія послуги — близько 3 тис. підприємств, близько 1 тис. з них планується підключити вже в найближчі 2 роки. Одночасно "Укртелеком" займається будівництвом свого датацентри в Києві.

Нагадаємо, глобальний дохід від розвитку публічних хмарних сервісів перевищить 40 млрд доларів у 2020 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся