"Укрпошта" зацікавилася сільській комерцією

НовиниТелеком & IT    06.10.2016 - 16:10
Фото: "Укрпошта" планує розвивати комерцію в селі
Фото: "Укрпошта" планує розвивати комерцію в селі

"Укрпошта" на перших порах планує створити паперові каталоги, за якими жителі сіл зможуть вибирати товари

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розглядає можливість розширення торгівлі товарами в сільській місцевості. Про це в ході Форуму з електронної комерції повідомив глава підприємства Ігор Смілянський.

За його словами, найчастіше в селі "Укрпошта" є єдиним відділенням, де жителі можуть отримувати якісь послуги. Крім того, в селах слабо представлена торгівля продуктами і товарами народного споживання.

"Люди в селі на сьогоднішній день обмежені автолавками. Чому ми банально не можемо зробити каталоги, щоб бабуся ту ж гречку могла собі замовити", - повідомив Смілянський в коментарі "РБК-Україна".

"Укрпошта" на перших порах планує створити паперові каталоги, за якими жителі сіл зможуть вибирати товари. Для успішної реалізації проекту, як зазначив глава "Укрпошти", підприємство має налаштувати систему логістики і налагодити роботу з постачальниками. Обсяг цього сегмента Смілянський оцінює як досить великий.

На сьогоднішній момент у "Укрпошти" налічується 11,5 тис. підприємств. З них більше половини розташовані у сільській місцевості.

Нагадаємо, "Укрпочта" не відмовилася від ідеї запуску власного маркетплейса.

On Top