"Укрпошта" зацікавилася сільській комерцією

НовиниТелеком & IT    06.10.2016 - 16:10
Фото: "Укрпошта" планує розвивати комерцію в селі
Фото: "Укрпошта" планує розвивати комерцію в селі
"Укрпошта" не відмовилася від ідеї запуску власного маркетплейса

"Укрпошта" на перших порах планує створити паперові каталоги, за якими жителі сіл зможуть вибирати товари

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розглядає можливість розширення торгівлі товарами в сільській місцевості. Про це в ході Форуму з електронної комерції повідомив глава підприємства Ігор Смілянський.

За його словами, найчастіше в селі "Укрпошта" є єдиним відділенням, де жителі можуть отримувати якісь послуги. Крім того, в селах слабо представлена торгівля продуктами і товарами народного споживання.

"Люди в селі на сьогоднішній день обмежені автолавками. Чому ми банально не можемо зробити каталоги, щоб бабуся ту ж гречку могла собі замовити", - повідомив Смілянський в коментарі "РБК-Україна".

"Укрпошта" на перших порах планує створити паперові каталоги, за якими жителі сіл зможуть вибирати товари. Для успішної реалізації проекту, як зазначив глава "Укрпошти", підприємство має налаштувати систему логістики і налагодити роботу з постачальниками. Обсяг цього сегмента Смілянський оцінює як досить великий.

На сьогоднішній момент у "Укрпошти" налічується 11,5 тис. підприємств. З них більше половини розташовані у сільській місцевості.

Нагадаємо, "Укрпочта" не відмовилася від ідеї запуску власного маркетплейса.

Читайте в розділі

MacBook Pro може позбутися кнопки Escape

Tesla вдруге в історії закінчила квартал з прибутком 21,9 млн доларів

Операційний прибуток LG Electronics скоротилася майже на 4%

On Top