ru ua

Тоня Матвієнко зірвала оплески прикордонників і виступила на біс в аеропорту

Тоня Матвієнко зірвала оплески прикордонників і виступила на біс в аеропорту Колаж РБК-Україна

Артистка своїм співом довела, що вона співачка

Українська співачка Тоня Матвієнко виступила в американському аеропорту, щоб довести, що вона співачка, і зірвала оплески.

Інцидент стався в суботу, 6 жовтня, коли Тоня Матвієнко прилетіла в Пассейк, штат Нью-Джерсі, щоб дати великий концерт для діаспори в рамках проекту "Львівська кава на Пассейке". В цьому місті знаходиться великий український центр, існує спілка української молоді, українська церква, школа Святого Миколая і навіть власний футбольний клуб "Карпати".

Фото: Тоня Матвієнко у місті Пассейк (Прес-служба)

Під час проходження контролю представник прикордонної служби запитав Матвієнко про мету її візиту і рід діяльності. Вона відповіла, що українська співачка і прибула для концерту.

Прикордонник засумнівався і попросив її заспівати для доказу. Тоня Матвієнко не розгубилася і виконала уривок з пісні своєї матері, легендарної співачки Ніни Матвієнко "Ой, летіли дикі гуси".

Виступ Тоні Матвієнко так вразив працівника прикордонної служби, що він покликав колегу і попросив артистку заспівати ще раз, на біс.

Тоня Матвієнко зірвала оплески прикордонників і виступила на біс в аеропортуФото: Тоня Матвієнко (Прес-служба)

Другий імпровізований виступ Тоні Матвієнко в американському аеропорту зірвав гучні оплески. Артистка пізніше зізналася, що не може визначитися, де їй аплодували сильніше – під час виступу на сцені або під час виступу перед американськими прикордонниками.

До речі, раніше ми писали про те, що Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний час.

А також ми розповідали про те, що боксер з Гадяча вразив суддів Х-фактора академічним голосом.

Відео: РБК-Україна