Чому тренування не допомагають схуднути: експерт дала відповідь

Чому тренування не допомагають схуднути: експерт дала відповідь
Ілюстративне фото (instagram.com/katya_medushkina)

Основні причини того, що немає ефекту від спортивних тренувань

Багато дівчат, що бажають схуднути, багато і наполегливо займаються фітнесом - проте буває так, що це не приносить ніякого ефекту і вага не знижується. Експерт по схудненню і здоровому харчуванню Катя Медушкіна, яка раніше розвінчала основні міфи про схуднення тих, кому за 40, розглянула на своїй сторінці в Instagram основні причини того, чому це відбувається.

"У моєму тренажерному залі я бачу багато дівчат і жінок, які роками регулярно приходячи у зал, залишаються в одній і тій же формі. Вони люто накручують бігові доріжки або присідають з гантелями, качають прес, але заповітного рельєфу і кубиків на животі так і не бачать. Чому ж немає бажаного результату від тренувань? Виділю кілька основних причин", - зазначила вона.

1. Відсутність негативного енергобалансу

Я, напевно, вам вже всі вуха прожужжала з харчуванням, але, на жаль, ніякого дива не станеться, якщо ви тільки будете тренуватися (навіть якщо регулярно), але є будете як попало. Називайте мене старовіром або як хочете, але жир без дефіциту калорій не піде. А якщо після виходу із залу ви ще й смачну булочку або бургер навернете, то всі витрачені калорії будуть відновлені з лишком.

Чому тренування не допомагають схуднути: експерт дала відповідь

Фото: (unsplash.com)

2. Відсутність регулярності

Знову в тому ж залі я бачу дівчат, які з'являються на тиждень-два і пропадають потім місяцями. "Так, на роботі був завал. Потім діти хворіли. Потім самі захворіли. Потім поїхали у відпустку. Потім грошей не було продовжити абонемент. А тут подруга в гості приїхала на тиждень, так ми тусувалися по клубасам". Так справа нікуди не зрушить, товариші! М'яз - простий механізм. Йому потрібна регулярна робота. Як і вашому серцю і легким. Тренуєтеся "місяць через шість"? Результат буде таким же!

3. Занадто низька інтенсивність тренувань

Можливо, ви просто витрачаєте недостатню кількість енергії, при цьому "наїдаючи" зайві калорії - а без дефіциту калорій не буде схуднення.

Чому тренування не допомагають схуднути: експерт дала відповідь

Фото: (unsplash.com)

4. Одноманітне навантаження

Наш організм швидко звикає до навантажень, і тоді він перестає віддавати жир і витрачає менше калорій. Тому необхідно чергувати різні види навантажень, щоб "дивувати" організм.

Нагадаємо, експерт по схудненню Катя Медушкіна дала поради, як добитися плоского живота.

Ми також повідомляли, що колишня учасниця групи "ВІА Гра" Тетяна Котова розповіла, як навчитися обмежувати себе в солодкому на благо фігури.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся