ua en ru

"Пластика, пересадка і ліпосакція": хірург назвав тренди в зовнішності серед українців

"Пластика, пересадка і ліпосакція": хірург назвав тренди в зовнішності серед українців Ілюстративне фото (колаж, Styler)

Лікар розповів, хто і чому серед українців "лягає під ніж"

Відомий український хірург Олег Пінчук розповів, як часто до нього звертаються чоловіки, і які операції він робить найчастіше. Про це він розповів виданню "Сьогодні".

Так, за його словами, більшість чоловіків вважають дану тему пікантною, тому воліють говорити тільки інкогніто. Приміром, одному з чоловіків він робив пластику сідниць через падіння зі скейтборду

"У мене почалося запалення, на попі утворилася шишка. Ну і мені лікар каже: ти у нас будеш тепер красень з пластикою", - сказав йому чоловік.

У той же час хірург Ростислав Валіхновський запевняє, що пластичні операції чоловіки роблять не рідше представниць прекрасної статі.

"Це пластика носа, в першу чергу, адже часто чоловіки займаються спортивними єдиноборствами, які призводять до травматизму. Друга – пересадка волосся, третя – ліпосакція. За 23 роки я прооперував двох тисяч трьохсот пацієнтів-чоловіків. Серед них президент України Віктор Ющенко", - сказав він.

До речі, відомий український хірург, чоловік Слави з популярного дуету "Неангели" дав експертну думку з приводу того, чи робила колись пластичні операції переможниця конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан.

Нагадаємо, Яна Бєляєва, яка була помічена в одному з столичних клубів в компанії з Муратом Налчаджиоглу, чоловіком відомої української співачки Ані Лорак, брала участь у конкурсі краси "Міс Україна Всесвіт 2018", церемонія фіналу якого пройшла вчора. На церемонії стало відомо, який дівчина отримала титул.

Також ми писали про те, як у Києві вибирали першу красуню країни.

Відео: Що ви не знали про спокусливу екс-солістці гурту NikitA