ua en ru

"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками

"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками Колаж РБК-Україна

Глядачі відзначили, що телеведуча погано танцює і в неї відсутні емоції

Відео: YouTube/Танці з зірками

Глядачі розкритикували виступ телеведучої Оксани Марченко на сьомому ефірі проекту Танці з зірками. Свої гнівні коментарі українці написали під відповідним відео на YouTube-каналі Танці з зірками.

У неділю, 7 жовтня на каналі "1+1" пройшов сьомий ефір шоу Танці з зірками. Тема цього випуску – "Вечір легенд". На балконі ведучого Юрія Горбунова підтримувала знаменита українська співачка Наталя Могилевська.

Телеведуча Оксана Марченко разом зі своїм партнером Дмитром Чапліним виконали контемпорарі під композицію Білик "Нас нет". Свій танець Марченко присвятила подрузі – українській співачці Ірині Білик.

Користувачі розкритикували техніку виконання танцю Оксани Марченко і поспівчували її партнеру Дмитру Чапліну, так як йому доводиться танцювати за двох.

Оксану Марченко порівняли з восковою лялькою, а також з дерев'яною колодою. Користувачі відзначили, що у її партнера на обличчі було більше емоцій, ніж в усьому її танці.

"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками

Скріншот коментарів (YouTube/Танці з зірками)

Також глядачі написали, що Оксана Марченко виборола пальму першості в проекті, як самий бездарний танцюрист і висловили надію, що вона скоро покине шоу.

"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками"Воскова лялька": глядачі розкритикували виступ Марченко на Танцях з зірками

Скріншот коментарів (YouTube/Танці з зірками)

До речі, раніше ми розповідали про те, що Ірина Білик шокувала телеглядачів своїм зовнішнім виглядом.

А також розповідали про те, хто покинув шоу Танці з зірками після сьомого ефіру шоу.

Відео: РБК-Україна