Топ-модель по-українськи: 2 сезон 6 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 6 випуск дивитися онлайн
Кадр з шоу Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 6 випуск можна дивитись онлайн на Lite РБК-Україна

5 жовтня на Новому каналі показали 6 випуск 2 сезону реаліті Топ-модель по-українськи.

Дивитися 2 сезон 6 випуск Топ-модель по-українськи можна на Styler.

Серед учасників модельного реаліті Нового каналу намітилися нові закохані пари.

Нова тиждень випробувань проекту Топ-модель по-українськи присвячена битві підлог. За задумом дизайнерів, хлопці та дівчата повинні були нарешті з'ясувати, хто з них сильніший. Але замість того, щоб боротися, учасники почали... закохуватися! Тут вже не до битв.

Юля Дыхан + Сергійко Гердов

Цю парочку постійно бачать разом у модельному будинку. То вони розмовляють, сидячи на сходах, то сидять разом в кімнаті. Сергійко – хлопець вільний, може собі дозволити. Але у Юлі поза проекту Нового каналу є молодий чоловік!

"Так у нас дружба. І все! – запевняє Юля Дыхан. – Так, Серьожа мені ближче всіх хлопців. Ми добре спілкуємося. Поруч з ним я не відчуваю комплексів. Але у мене є хлопець!"

"Що б там Юля говорила, це більше, ніж просто дружба, – упевнений Сергій Гердов. – Так, вона не давала мені цілувати себе прямо в губи. Але в інші частини тіла ми один одного цілували. І так, я не приховую – вона симпатична мені як дівчина".

Під час випробування "Брудні танці", де Юля і Сергій в танці позували фотографу, почуття хлопців распалились.

"Якщо раніше я всім казала: у мене є хлопець, я нічого не можу, то під час танцювального випробування... Я сама від себе такого не очікувала! – каже Юля. – Танці нас об'єднали. Між нами була така пристрасть, такий вогонь. Здається, з Сергієм я зможу все".

Яся Крутова + Діма Топоринский

Таку парочку пов'язують, як мінімум, татуювання на шиї. Але після випробувань шостого тижня проекту, можливо, і більше.

"На моєму випробуванні "Брудні танці" ця парочка запалила! – говорить експерт проекту Нового каналу Соня Плакидюк. – За їх танцю було видно, що там є якась іскра. Вони виглядали, як герої кіно, які тільки що закохалися, і вкладають у свій танець всі почуття перших дотиків і ніжних поглядів".

Інші учасники проекту теж помітили іскру між Ясею і Дімою. Але поза реаліті у Ясі є кохана людина. Який, до речі, не хотів відпускати дівчину на проект.

"Видно, що вони знайшли один одного, і між ними є певний зв'язок, – каже Юля Дыхан. – Не знаю – дружня або романтична. Але щось там між ними крутиться-каламутиться. Шерлок Юля поки ще не розібралася".

Аня Троян + Максим Осадчук + Сергійко Гердов

Аня цього тижня взагалі вразила всіх! Всього за кілька днів вона встигла поцілувати двох хлопців. Причому один з них – Макс Осадчук – гей! І так, поза проекту у Ані теж є хлопець.

Нагадаємо, раніше ми публікували 5 випуск 2 сезону шоу Топ-модель по-українськи.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся