ru ua

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн Судді шоу Танці з зірками

Танці з зірками 2018: випуск 6 дивитись онлайн можна у нас на Lite РБК-Україна

У неділю, 30 вересня, глядачі каналу 1+1 побачили шостий випуск оновленого проекту Танці із зірками. Випуск пройшов під темою "Танці з дітьми".

Танці з звезадами 2018: 6 випуск дивитись онлайн можна у нас на Lite РБК-Україна:

Решту 9 пар виступили на паркеті з найталановитішими маленькими танцюристами країни. Зірки повністю поринули у світ дитинства і казок, щоб порадувати глядачів своїми спогадами з юності, дитячими фото та особистими історіями.

На цей раз компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зоряному балконі склала фіналістка минулого сезону, солістка групи "Час і Скло" Надя Дорофєєва. Артистка не тільки зустрічала учасників на балконі, але і виступила на паркеті в якості запрошеної зірки разом з MONATIK. Дме запалив танцпол популярною піснею "Глибоко", яку вони нещодавно презентували публіці.

Для майбутнього ефіру Michelle Andrade з Женею Котом підготували танець у стилі фрістайл. Учасники поділилися своїми спогадами з дитинства і станцювали композицію, в якій з'явилася ще одна пара. Це були діти, що нагадують маленьку копію Michelle і її партнера. Руслан Сенічкін та Цибульська Яна виконали запальний свінг і занурили глядачів у казку, в якій також з'явився третій маленький герой. Іраклі Макацарія з партнеркою Яною Заєць своїм номером торкнулися теми батьківського піклування. Пара станцуевала на паркеті афро-джаз разом з юною танцівницею. У яких образах виступили інші зірки ви можете дізнатися в нашому матеріалі - як пройшов 6 випуск шоу Танці з зірками.

Зазначимо, що учасники шоу старанно готувалися до прямого ефіру та публікували на своїх сторінках в Instagram фото і відео з репетицій.

Так Аніта Луценко знову змусила шанувальників замислитися, розмістивши інтригуючий пост в свій мікроблог і супроводжувала його знімком зі своїм партнером на шоу Танці з зірками Олександром Прохоровим.

"Фото: якби та якби та в роті росли гриби. Так, Саша дуже красивий, особливо коли жарко і він тренується без футболки на репетиціях! Але не настільки, щоб я розлюбила свого іншого Сашка! Так, що такого ж зростання, такий же колір очей і так, він красунчик і без футболки тим більше! Ну Мія ж зовсім не схожа на Олександра Прохорова!" - написала в соцмережі Аніта.

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайнСкріншот: instagram.com/anitasporty

Мішель Андраде опублікувала кадр, в якому вона позує з Женею Котом у спортивних костюмах. По всій видимості, фото було зроблено під час однієї з репетицій.

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайнСкріншот: instagram.com/mishvirmish

Оксана Марченко поділилася на своїй сторінці фото з Дмитром Чапліном і спороводила пост розповіддю про чарівний, казковий танці, сповнене любов'ю, що вона з партнером продемонструють публіці в 6 ефірі:

"Ну що ж...ми помандруємо разом із вами до чарівної казки, однієї з моїх улюблених. Мені наснилося, що ми повинні вам про це станцювати. Бо це про вічне-вічне, справжнє, всепоглинаюче кохання, що може руйнувати та відновлювати, зцілювати та вибачати, віддавати все, тому що ти любиш! Така любов перемагає зраду, хоча і приносити болісні страждання. Така любов непідвладна часу. Тільки про таке кохання мріють люди і казкові своріння, і тільке таке кохання варті вічного життя... Пробуджений весною ліс, розбурхане серце лісової царівни... Так тихо і стрімко вривається вітром в її серце жагуча і пристрасна любов, що розпалює там незгасиме багаття! Там пахне травами й лілеями, там роса перетворюється на діаманти, там лунає солодка музика, що потрапляє до найпотаємніших куточків душі серед гомону весняної ночі та розбурхує незримий світ чарівних створінь...".

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайнСкріншот: instagram.com/oksana.marchenko.official

Іраклі Макацарія також розповів у соцмережі, яким номером він з партнеркою порадує глядачів:

"Ми активно готуємося до недільного ефіру – адже всі пам'ятають, так? Разом з Яною Заєць будемо танцювати про сімейні цінності і про найважливіше в житті кожного батька".

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 6 випуск дивитися онлайнСкріншот: instagram.com/maqatsa

Нагадаємо, кожен ефір проект може покинути пара, яка набере найменшу кількість балів за оцінками суддею і за результатами глядацького голосування. Якщо у двох останніх пар в турнірній таблиці буде однаково низька сума балів по закінченню голосувань глядачів, тоді їх долю вирішуватимуть судді. Врятувати своїх улюбленців можна активним голосуванням шляхом sms і телефонних дзвінків.

Раніше ми писали, хто покинув шоу Танці з зірками у шостому ефірі.