ua en ru

Плітки і наклепи: зірка "Холостяка" розповіла про учасниць шоу

Плітки і наклепи: зірка "Холостяка" розповіла про учасниць шоу Адель Асанті (фото: instagram.com/adelasantyxx)

У п'ятницю, 19 березня, шоу "Холостяк 11" добровільно залишила експорноактриса Адель Асанті (справжнє ім'я Анастасія Распутіна). Дівчина в ефірі повідомила холостяку під час візиту в один з будинків, де жили учасниці, що їй важко і вона не хоче більше брати участь у проєкті. У соцмережах же дівчина натякнула на справжню причину, за якою вирішила піти з шоу.

У своєму оповіданні про те, що відбувалося на шоу дівчина зайшла здалека. Анастасія зізнається, що конкуренція між суперницями нерідко переходить усі моральні принципи.

"Конкурувати ми починаємо ще з дитинства, але не всі це помічають. Плітки, інтриги, наклеп - це тріо присутнє в жіночому житті. Жінки сприймають конкуренцію як загрозу, і найчастіше заздрість і ревнощі, бажання обійти суперницю, вирватися вперед, у професійній гонці настільки великі, що межі дозволеного стираються, моральні принципи відкидаються і починається битва не на життя, а на смерть", - описує конкуренцію дівчина.

Також ексучасниця "Холостяка" розповіла, що саме за цим глядачі спостерігають протягом всього проєкту.

"Як правило конкуренція викликана заздрістю до інших колег, і не завжди гнів вплутує професійні навички - а просто більш приваблива, що має більш високе положення улюблениця. Саме за цим ми спостерігаємо вееесь проєкт. Але не варто забувати про людські якості. Адже конкуренція конкуренції різниця", - натякнула Настя.

Плітки і наклепи: зірка "Холостяка" розповіла про учасниць шоу

Анастасія покидає шоу "Холостяк" (фото: instagram.com/adelasantyxx)