МастерШеф: 8 сезон 15 випуск дивитися онлайн

Вівторок 16 жовтня 2018 23:57
МастерШеф: 8 сезон 15 випуск дивитися онлайн
Судді шоу МастерШеф 8. Прес-служба СТБ

МастерШеф 8 сезон 15 випуск дивитися онлайн-трансляцію можна на Lite РБК-Україна

У вівторок, 16 жовтня, в ефірі каналу СТБ вийшов 15 випуск 8 сезону шоу МастерШеф.

Дивитися МастерШеф 8 сезон 15 випуск можна на Lite РБК-Україна. 

Суддя МастерШеф Тетяна Литвинова каже, що за свої довгі роки існування проекту сформувалася своя класика. Конкурси, які переходять із сезону в сезон, і все так само добре розкривають вміння та потенціал героїв.

"Сьогодні на учасників чекало випробування, яке за довгі роки вже стало частиною ДНК нашої кухні. І ми готові були показати "душу" "МастерШеф", – розповідає Тетяна Литвинова.

МастерШеф: 8 сезон 15 випуск дивитися онлайнТетяна Литвинова. Фото: Прес-служба СТБ

У даному випуску на кухні проекту було своєрідне "Простоквашино", а учасники написали свого листа Дядька Федора.

Тільки капітан знав, яке блюдо повинна була приготувати його команда. На початку конкурсу він залишив на столі підказки, за якими команда повинна була відгадати рецепт. Після цього, без найменшого уявлення про страву, на кухню виходили учасники по одному. І всього за кілька хвилин їм потрібно було і відгадати рецепт, і готувати те, що вважають правильним.

Але якщо у минулих сезонів було тільки одне блюдо, то восьмого сезону доведеться ще складніше! Кожна з команд повинна відгадати і приготувати в два рази більше: італійську закуску аранчіні і англійський "пастуший пиріг".

До цього ми публікували 14 випуск МастерШеф 8.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся