"Дівчину з села можна вивести...": Леся Нікітюк довели до сліз в прямому ефірі "Танців з зірками"

Відео: YouTube/Танці з зірками)

14 жовтня вийшов 8 ефір легендарного танцювального шоу "Танці з зірками". На паркет виходить все менша кількість пар, яким доводиться робити неможливе, щоб залишитися на паркеті. Одним з найбільш яскравих і ніжних виступів став танець Лесі Никитюк і Максима Єжова, про що зазначила суддя шоу Катерина Кухар. Своїми словами прима українського балету поранила дівчину до сліз. Відео виступу опубліковане на YouTube-каналі "Танці з зірками".

Восьмий прямий ефір Танців з зірками 2018 пройшов в українській тематиці. Зіркові пари, що залишилися в проекті за результатами сьомого тижня, з допомогою своїх танцювальних постановок занурили глядачів і суддів в атмосферу національних мотивів і народних традицій.

"Дівчину з села можна вивести...": Леся Нікітюк довели до сліз в прямому ефірі "Танців з зірками"

Танець Лесі Никитюк і Максима Єжова / Кадр з відео (YouTube/Танці з зірками)

Після того, як номер Лесі Никитюк підійшов до кінця, пара попрямувала до суддів, щоб почути їх думку з приводу танцю. Коли слово перейшло до Катерини Кухар, жінка почала з грубості, яка переросла в щирий комплімент.

"Давня українська приказка говорить: "Дівчину з села вивести можна, а село з дівчини — ні". Але сьогодні вам вдалося перевтілитися з провідниці в ніжну Лілею. Це був ваш найкращий виступ за всі вісім ефірів", — сказала Кухар.

"Дівчину з села можна вивести...": Леся Нікітюк довели до сліз в прямому ефірі "Танців з зірками"

Леся Нікітюк витирає сльози / Кадр з відео (YouTube/Танці з зірками)

Ці слова зворушили серце телеведучої, і вона розплакалася. У залі бурхливо аплодували словам балерини і танцю пари. Ще більше вразив Лесю подарунок від Кухар. Вона піднесла їй свій улюблений аксесуар — український вінок на голову. І додала: "Сподіваюся, цей подарунок надихне вас".

На тему: Танці з зірками 2018: яка пара покинула проект після 8 ефіру

Також ми писали, як пройшов 8 випуск Танці з зірками 2018.

Відео: (video.rbc.ua)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся