ua en ru

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача Фото: Презентація шоу "Жіночий Квартал" (прес-служба 1+1)

25 вересня відбулася презентація нового масштабного розважального телепроекту – "Жіночий Квартал"

У Києві презентували велике концертне гумористичне і музичне шоу, в якому беруть участь лише жінки. Як стверджують автори проекту, "Жіночий Квартал" – це територія жінок, де саме вони головні, де жінки завжди праві і де вони елегантно жартують про те, що цікаво саме їм.

Проект буде насичений яскравими вокальними і танцювальними номерами, гумористичними сценками та дотепними жартами. Це дозволить глядачеві з легкістю подивитися на події, які відбуваються в житті українців. Судячи з відгуків гостей презентації, цей проект може стати справжньою "бомбою" на українському телебаченні.

Відео: У Києві презентували велике концертне гумористичне і музичне шоу, в якому беруть участь тільки жінки (Валентина Балабанова/video.rbc.ua)

До складу "Жіночого Кварталу" увійшли 14 найталановитіших і найяскравіших акторок різних жанрів. Серед учасниць проекту – актриса "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець, актриса і екс-ведуча "Орла і Решки" Настя Коротка, вокалістки "Голосу країни" Марта Адамчук, Віра Кекелія, Лалі Ергемлідзе, Элыра Мбані. Також - акторка серіалу "Слуга народу" Ольга Жуковцова, зірки "Ліги сміху" Анастасія Оруджова, Ірина Сопонару, Лера Товстолес та інші.

Прем'єра нового проекту відбудеться 6 жовтня о 21.15 на телеканалі "1+1". А кількома днями раніше, 29 вересня, в Жовтневому палаці відбудеться концерт-зйомка за участs "Жіночого Кварталу". Також проект можна буде подивитися на онлайн-платформі 1+1 video.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядачаФото Захід проходив у шоу-румі Oh My Look! – найдівочішій території (прес-служба)

Олена Кравець: "Ми жартуємо в першу чергу про себе"

Знаменита акторка Олена Кравець у ексклюзивному коментарі розповіла про те, яким буде шоу "Жіночий Квартал".

"Це нове шоу – жіноче, гумористичне. У ньому жінки і дівчата – актриси, співачки, яких ви бачили в інших проектах, будуть жартувати і розкриються по-новому. Це буде трохи навіть десь новий стрім, новий рух", - прокоментувала актриса.

Якщо у "Вечірньому Кварталі" більше жартів про політику та актуальні теми з життя українського суспільства, то в новому проекті жінки будуть жартувати про жінок.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядачаФото: "У цьому шоу жінки і дівчата – акторки, співачки, яких ви бачили в інших проектах, будуть жартувати і розкриються по-новому" - Олена Кравець (прес-служба)

"Жінки будуть жартувати, як мені здається, про життя більшості жінок. Політики – менше, ніж інших питань. Політична сатира - це все-таки більш чоловіча територія. У нас цього практично немає. Ми жартуємо в першу чергу про себе. Про чоловіків, про свої пристрасті, страхи, інтереси, захоплення, відносини. Загалом, життя як воно є", - поділилася актриса.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача

Фото: До складу "Жіночого Кварталу" увійшли 14 найталановитіших і найяскравіших акторок різних жанрів (прес-служба 1+1)

Олена Кравець підкреслила, що про конкуренцію з чоловічою частиною "Кварталу" зовсім не йдеться.

"Мені здається, тут як у сім'ї розумних людей: справжній чоловік завжди радіє успіхам дружини. При цьому вона надихає його на якісь звершення. Тому, мені здається, тут дуже символічне саме це порівняння. Навряд чи вони будуть ревно ставитися. По-перше, хлопці це все пишуть. Автори і редакторська група – саме вони автори жартів і номерів", - додала Олена Кравець.

Ніякої конкуренції між жінками

За словами Олени Кравець, редакторська група, яка пише жарти "Жіночого Кварталу", є однією з кращих: Валерій Жидков, Олена Зеленська і Саша Пікалов.

"Ці три людини редагують, збирають, пишуть самі і курують весь сегмент сценарний. Олена, дружина Вови Зеленського – вона єдиний жіночий автор у нашому колективі. Її присутність, її влучний і зірке око, дуже фільтрує все, що пишуть", - пояснила акторка.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядачаФото: "Мені здається, всі дуже талановиті. Що б я не говорила про нашу команду, все це тільки початок" - Олена Кравець (прес-служба)

Ніякої ієрархії серед жінок – учасників шоу – немає, додала вона.

"Більше того: я дуже добре себе почуваю, коли я "одна з". Коли мене не наділяють ніякими привілеями або статусами, правда. Мені так набагато комфортніше працюється. Ми – різні. Мені здається, всі дуже талановиті. Що б я не говорила про нашу команду, все це тільки початок", - підкреслила Олена Кравець.

Глядачам варто звернути увагу на нове шоу, адже аналогів йому в Україні немає, підкреслює акторка.

"Такого не було ніколи. Це вперше! Такого ще ніхто не робив. Так, ми – перші", – резюмувала вона.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача

Фото: Нове шоу обіцяє багато жартів про жінок і жінок (прес-служба)

Територія дівчат: без жартів про політику

"Жіночий Квартал" - це територія дівчат. Тут вони завжди праві і відверто жартують про заміжжя, красу, буденні проблеми, секс, чоловіків і про себе, говорить один з авторів проекту Валерій Жидков.

"Але у жінок є й багато інших тем, які вони хочуть підняти. Учасниці запевняють, що в кожному з випусків з гумором будуть обіграні ситуації, в які потрапляли майбутні глядачки "Жіночого Кварталу" і їх подруги", – сказав він.

"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядача"Будемо жартувати про чоловіків!": "Жіночий Квартал" з Оленою Кравець готує "бомбу" для глядачаФото: Жіночий Квартал" - це територія дівчат. Тут вони завжди праві і відверто жартують про заміжжя, красу, буденні проблеми, секс, чоловіків і про себе (прес-служба 1+1)

Одна з учасниць шоу "Жіночий Квартал" Валерія Товстолес рада, що нарешті дівчата зможуть пожартувати про чоловіків.

"Нарешті-то ми будемо жартувати про чоловіків! Також ми дуже раді, що у новому шоу ми не будемо торкатися політичних тем, а більше будемо говорити про сім'ю, про почуття і так далі", - сказала вона.

На її думку, на українському телебаченні політичного гумору зараз і так достатньо.

"Мені здається, людям не вистачає легкості! Життєвого побутового гумору. Саме про таке розповість наш проект", - сказала вона.

"Кожна з дівчат – це самостійний, міцний артист"

Олександр Пікалов – один з редакторів та авторів проекту.

Фото: "Нарешті ми будемо жартувати про чоловіків! Також ми дуже раді, що у новому шоу ми не будемо торкатися політичних тем" - Валерія Товстолес (прес-служба)

"Таке шоу для України – нововведення. Все мало настати вчасно. Мала накопичитися інформація, енергія. Дівчата мали захотіти. Я не люблю проекти. Я не люблю, коли збирають дівчат, фарбують їм волосся і нігті, кажуть їм: ти з сьогоднішнього дня будеш співачкою, мега зіркою, і ти – проект. Я такого не люблю. У нас кожна з дівчат – це самостійний, міцний артист", - сказав Пікалов.

За його словами, у команді акторкам завжди працювати складніше, ніж окремо.

"Зараз їм складніше, тому що їх зібрали разом. Не можна нікого затулити, треба тільки додавати. Хочеться, щоб вони почувалися комфортно. Адже вони всі різні. Там є і віковий ценз. Там навіть одна інший у матусі годиться! У нас є акторка, тато якої молодший за мене на чотири роки!" - сказав він.

Відео: Топ-10 актрис, які залишаються красунями, не дивлячись на свій вік (video.rbc.ua)

Раніше Володимир Зеленський в образі президента зробив відверте зізнання.

Також Євген Кошовий порівняв кандидатів у президенти з героями мультиків.