Захід навішує Україні помилкові ярлики - Азаров

Прем'єр Микола Азаров заявив, що Захід навішує Україні помилкові ярлики.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Die Zeit, переклад якої наводить Тиждень.

"Євро-2012 було для нас стимулом для реалізації великих інфраструктурних проектів ... Ми побудували дороги, залізничні вокзали та модернізували аеропорти ... Деякі з них навіть в кращому стані, ніж ті, що ви знаєте в Німеччині - просто тому, що вони зроблені з використанням новітніх технологій ", - похвалився Азаров.

"Україна далеко не така країна, якою її уявляє Захід: корупція, придушення, відсутність демократії. Неправильно клеїти на нас лише такий ярлик", - заявив прем'єр.

У той же час, видання прокоментувало слова Азарова, посилаючись на статистику і коментарі експертів.

"Про це, звичайно, можна сперечатися. Суперник авторитарного глави держави Віктора Януковича і його прем'єра Азарова Юлія Тимошенко досі сидить у в'язниці. Через її укладення багато західних політиків не поїхали на Євро-2012. А генеральна прокуратура і досі розслідує часті випадки корупції, пов'язаної з чемпіонатом ", - зазначила газета.

"Витрати на оновлення інфраструктури перед початком турніру росли і росли. За словами експертів, 40% від загального обсягу інвестицій було спрямовано в темні канали. Лише на реконструкцію київського стадіону взагалі пішло близько € 460 млн замість запланованих € 140 млн. Критики звинувачують в цьому горезвісних олігархів, які завдяки зв'язкам з урядом збагатилися на державних контрактах ", - додали в Die Zeit.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся