ru ua

Віра Брежнєва стала послом Доброї волі ООН

Віра Брежнєва стала послом Доброї волі ООН

Співачка і актриса Віра Брежнєва в найближчі два роки буде в якості посла доброї волі брати участь у кампаніях, спрямованих на профілактику ВІЛ, передає Hello.

Особливу увагу вона має намір приділити боротьбі з дискримінацією жінок, які мають позитивний статус. Регіональний директор ЮНЕЙДС по країнах Східної Європи та Центральної Азії Віней Патрік Салдана вручив Вірі сертифікат, що підтверджує її нову посаду.

Залучення знаменитостей в якості послів доброї волі ООН довгі роки вважається одним з найефективніших методів пропаганди. В рядах зоряних посланців Організації Об'єднаних Націй - Анджеліна Джолі (допомагає біженцям), Шарліз Терон (захищає жінок, які зазнали насильства), Наомі Уоттс, Айшварія Рай (представляють ООН у питаннях боротьби зі Снідом) та багато інших.

Віра зізнається, що вважає за честь таке призначення. До речі, співачка і раніше не була байдужою до чужої біди - кілька років тому вона заснувала благодійну організацію "Промінь Віри", яка допомагає дітям з захворюваннями крові.

Віра Брежнєва стала послом Доброї волі ООН