ru ua

У Держдумі РФ на санкції ЄС відреагували словами "Ми з вами всі Кобзони!"

На включення в санкційний список Європейського Союзу першого заступника голови комітету Держдуми з культури, співака Йосипа Кобзона та голови Мосгоркома КПРФ Валерія Рашкына відреагували в Державній думі Росії, передає РБК.

Виступаючи на пленарному засіданні, голова комітету з освіти В'ячеслав Ніконов висловив обурення тим, що "санкції введені проти наших достойних і шановних колег Йосипа Кобзона та Валерія Рашкина".

"Йосип Давидович, Валерій Федорович, ми з вами. Якщо вони всі Шарлі, то ми з вами всі Кобзони, і ми з вами всі Рашкіни!" - сказав Ніконов.

Нагадаємо, Євросоюз оголосив про розширення санкционных списків 16 січня. У чорний список увійшли 19 осіб фізичних і дев'ять юридичних осіб, у тому числі Йосип Кобзон. Крім того, серед включених до списку виявилися двоє заступників міністра оборони Росії Анатолій Антонов і Аркадій Бахін, заступник начальника Генштабу Андрій Картаполов, а також перший віце-спікер Держдуми, депутат від КПРФ Валерій Рашкін.

Пізніше в Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що нові санкції Євросоюзу "не йдуть на користь" вирішення конфліктної ситуації на сході України, і обіцяє "адекватну реакцію".