Уже пора задуматися про Новорічному торжестві

П'ятниця 08 серпня 2014 11:13

Що може бути краще дитячої посмішки і блискучих очей дитини, коли він бачить подарунок? Компанія «Fun-DedMoroz» надає послуги з організації дитячих новорічних свят в Москві і Підмосков'ї. Виклик Діда Мороза можна замовити як на будинок, так і в будь-яке дитяче установа (школу, дитячий сад, інтернат тощо), а також на територію якого-небудь торгового центру або офісу, щоб порадувати дітлахів співробітників компанії.

Замовити Діда Мороза можна з класичним сценарієм чи більш складної програмою. Співробітники «Fun-DedMoroz» допомагають швидко оформити замовлення Діда Мороза і Снігуроньки, визначитися з подарунками, організувати новорічне шоу або виступ артистів з авторського сценарієм. Клієнт самостійно вибирає, яким буде сценарій новорічного свята - активним або творчим, креативним або класичним? Але для діточок адже головне це не популярна програма, а увага і турбота їхніх батьків. Кожен сценарій програм - це захоплюючі конкурси, завдання, ігри та творчий підхід.

Якщо Ви бажаєте, щоб головним героєм Новорічного вечора був Ваш дитина, тоді краще всього зупинитися на послузі «Дід Мороз на будинок», виклик якого здійснюється протягом декількох хвилин по телефону або за допомогою онлайн-форми на офіційному сайті компанії. Ціна замовлення Діда Мороза і Снігуроньки не сильно «вдарить по кишені» батьків, при цьому в Новорічній програмі будуть лише авторські сценарії, яскраві костюми і море позитиву.

Влаштувати казкове торжество, пішовши від звичних шаблонів допоможе тільки компанія «Fun-DedMoroz».

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся