Створення Інтернет-магазину як це зробити

Такий непростий проект як створення Інтернет -магазину вимагає грамотного поділу обов'язків і сфер впливу всіх учасників. Так , ідея , наповнення , фінансова сторона питання та інше - цілком обов'язок і одночасно привілей власника бізнесу . А от технічні питання, такі як створення , оформлення та розкрутка сайту Інтернет -магазину , краще довірити професіоналам. Команда , якій буде відведена дана , дуже відповідальна роль , не повинна допускати помилок на будь-якому з етапів роботи , оскільки це може звести всі праці на «ні ». Тому створення Інтернет -магазину вимагає розробки продуманої і цілісної стратегії , яка відповідатиме вимогам і можливостям замовника. Саме з такою метою командою Інтернет -агентства «Сайт Імідж» були розроблені пакетні рішення для замовників з будь-яким рівнем запитів. Таким чином, створення Інтернет- магазину буде відбуватися в точності з обраним вами тарифним планом . Це дає вам можливість контролювати процеси на кожному етапі роботи і розуміти , який саме результат ви отримаєте в результаті. Незалежно від вартості створення Інтернет -магазину , внаслідок проведених робіт ви отримаєте робочий і ефективний інструмент продажів , доповнений унікальним дизайном. Індивідуально для вашої торгової площадки розробляється структурований сайт , зручний для сприйняття і використання відвідувачем, і простий в налаштуванні для адміністратора . Продуманість і оригінальність дизайну не обмежується головною сторінкою , а поширюється на створення всіх розділів Інтернет -магазину. У цьому і полягає одна з головних переваг пакетних рішення - в результаті ви отримуєте функціональний і повністю робочий Інтернет -магазин . Таким чином , ви можете бути впевнені в тому , що в процесі створення нічого не було забуто або навмисно упущено , і ви можете використовувати сайт без додаткових налаштувань. Компанія з розробки інтерактивних маркетингових рішень « Сайт Імідж » пропонує на ваш вибір три тарифних плани по створенню повноцінного Інтернет -магазину:

Standard : набір послуг зі створення Інтернет -магазину з усіма базовими опціями і з унікальним дизайном ;

Business : введення додаткових користувальницьких опцій і можливість синхронізації бази товарів з 1С ;

Premium : найбільш обширний тарифний план , який надає повний набір ефективних можливостей для торгівлі онлайн .

На створення Інтернет -магазину , згідно з кожним із зазначених тарифів , в агентстві "Сайт Імідж" відведено певну кількість часу - це залежить від складності проведених робіт і їх обсягу. При цьому результат , який ви отримуєте від замовлення будь-якого з тарифних планів , передбачає створення цілісного функціонального Інтернет -магазину.

Різниця тарифів полягає по більшій мірі у функціоналі , можливій кількості найменувань товарів і в додаткових можливостях для адміністратора і покупця , які закладені при створенні Інтернет -магазину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся