ЗМІ: У Луцьку до пасажирського поїзда причепили спецвагон зі спікером Рибаком

НовиниІнше    06.08.2013 - 11:27

За даними, всі вікна вагона були закриті жалюзі.

Коментарі пишуть, що на пероні зупинилося два автомобілі: один - з номерами ВР, а другий - міні-автобус Mercedes, з якого охоронці переносили речі. При цьому освітлення на пероні біля VIP-вагону було відключено.

Видання з'ясувало, що в окремому вагоні їхав спікер парламенту Володимир Рибак. «Нам на планерці читають телеграми, якщо вносяться певні зміни до складу. А вони (чиновники - ред.) Бояться, що хтось дізнається цю інформацію, тому всіляко »шифруються«. Напевно, бояться за своє життя, що хтось нападати на них буде », - розповів журналісту один з працівників бригади поїзда.

За словами провідника поїзда, вночі під Шепетівкою вагон, в якому нібито перебував Рибак, перечепився до іншого складу. «Не сподобалось чиновнику їхати в кінці поїзда. Він думав, що його, такого важливого, причеплять в початок складу. А у нас все вже було сформовано, і якщо вносити зміни, то поїзд затримається з відправкою на годину, а то й більше. Ми і так затрималися під Шепетівкою на 35 хвилин, так як чіпляли вагон до іншого складу », - розповіло джерело Коментарів.

Нагадаємо, що перед тим, як піти у відпустку голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляв, що має намір провести частину своєї відпустки в Криму з сім'єю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top