Шоумен Володимир Зеленський про заборону в'їзду артистам: З яких це пір ми стали овочами?

П'ятниця 08 серпня 2014 13:39

Шоумен Володимир Зеленський, як і багато зірок теж не зміг залишитися байдужим до можливих санкцій Україна проти російських діячів культури і навпаки.
На своїй сторінці в соціальній мережі керівник "Студії Квартал 95" висловився проти подібних заборон.
"Хто такі політики, які міркують на тему, забороняти в'їзд артистам на територію тієї чи іншої країни? Коли вони забороняють в'їзд продуктам харчування, ще можу зрозуміти ... Але коли це ми стали овочами? Я особисто нашого брата артиста таким не вважаю", - почав Зеленський.
"Хіба ми з вами не бачили повні зали глядачів в Росії на концертах" Океану Ельзи "? Це говорить не тільки про любов того глядача до українського гурту, їх пісень, а й про прославлення, якщо хочете, промотування України в Росії, рекламу нашої культури і красу нашої пісні ", - заявив Володимир.
"Хіба ми не збираємося в палаці Україна на концертах Григорія Лепса," Машини часу ", хіба ми не знаємо слова цих пісень, хіба українці закривають вуха, бо пісні звучать російською мовою ??? Так чому ж хтось вирішує за нас, кого нам слухати, кому нам приїжджати, на які концерти нам ходити? "- Запитав обурений шоумен.
І якщо ці санкції все ж введуть, Зеленський впевнений, що артисти мають право вимагати відставки міністра культури.
"Якщо артист є депутатом Держдуми або ВР - це інше питання, це вже не чистий артист, а напівполітики, до них можна підійти з цим питанням, але акуратно, не ззаду і не навшпиньках, а чесно і з доказами!" - Відзначив Володимир.
"І останнє: забороняючи - пропонуємо. Ти заборонив, а яку пісню ти чи що? Можливо, вірш? Монолог? Танець? ХТО ТИ? ДЕ ТИ? Згадати ТЕБЕ? В кращому випадку згадають і плюнути", - різко завершив Зеленський свій монолог.
Нагадаємо, з приводу можливих санкцій вже висловилися Лоліта і Григорій Лепс і Святослав Вакарчук.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся