Шість членів нового Кабміну народилися не в Україні, а п'ятеро на Донбасі

НовиниІнше    28.12.2012 - 10:02

Глава Кабміну Микола Азаров і п'ятеро українських міністрів народилися за кордоном. Зокрема, в Росії, Молдові та Казахстані.

Так в Росії народився глава українського уряду Микола Азаров, міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова і міністр оборони Павло Лебедєв. Міністр Кабінету Міністрів Олена Лукаш народилася в Молдові, а міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков - в Казахстані.

У новому Кабміні - п'ятеро вихідців із Донбасу. Зокрема, це: перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов, віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, міністр доходів і зборів Олександр Клименко і міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул та міністр фінансів Юрій Колобов народилися в Дніпропетровській області, а міністр юстиції Олександр Лавринович і міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк - в Житомирській.

В уряді Азарова - двоє киян. Це - віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко та міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Решта міністрів - вихідці з Запорізької (міністр інфраструктури Володимир Козак), Кіровоградській (міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник), Полтавської (міністр закордонних справ Леонід Кожара) і Сумської (міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький) областей України .

Раніше повідомлялося, що середній вік міністрів нового Кабміну - 47 років.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top