Проти матері Оксани Макар відкрили п'ять кримінальних справ

НовиниІнше    28.12.2012 - 09:57

8 березня 18-річну Оксану Макар зґвалтували та підпалили живцем троє миколаївців - 24-річні Євген Краснощок і Максим Присяжнюк, 22-річний Артем Погосян. Оксана перенесла кілька операцій, зокрема, ампутацію руки. Померла 29 березня в Донецькому опіковому центрі.

На лікування Оксани українці переказали $83,7 тис. Із них $80 тис. її мати, Тетяна Суровицька, витратила на апаратуру для Олександри Попової, яку побили 9 березня. Решту грошей Суровицька залишила собі.

- 3700 долларов оставила себе на сигареты и на жизнь. Я ж нигде не работаю, и мне нужно за что-то жить, - каже Тетяна Суровицька. - А решту - 80 тисяч доларів - віддала німецькому меценату Райку Опітцу. Він доклав свої гроші й купив апарат для Саші Попової. Правда, кажуть, той апарат коштує 20 тисяч гривень.

Понад місяць тому керівник Української гельсінської спілки в Миколаєві Олена Кабашна звинуватила Суровицьку в тому, що на пожертви купила дві квартири в Миколаєві.

- Оксана два роки вчилася і жила в інтернаті, - додає юрист організації Анатолій Іванюченко. - Мати сиділа у в'язниці за бійку. На канікули дівчину забирав друг Суровицької - Володимир Бреславський. Після канікул Оксана в інтернат не повернулася. Її знайшли аж у Глухові на Сумщині. Утекла, бо вітчим її ґвалтував. Дівчині було 13 років.

Ці заяви перевіряє міліція. Проти Суровицької порушили п'ять кримінальних справ. Звинувачують у торгівлі людьми, примусі до статевого зв'язку, невиконанні обов'язків по догляду за дитиною, створенні притонів і сутенерстві.

27 листопада Краснощока засудили до довічного ув'язнення, Погосян отримав 14 років, а Присяжнюк - 15.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top