ua en ru

Як правильно вибрати меблі для своєї дитини і де її купити?

Як правильно вибрати меблі для своєї дитини і де її купити?

Сьогодні ринок пропонує величезний вибір меблів для дітей та вкрай непросто знайти в цьому різноманітті дійсно хороший товар. Але якщо ви будете строго дотримуватися представлених в даному матеріалі рад, то легко зможете знайти те, що ідеально підійде вашому малюку.

Якісні дитячі меблі в Харкові за доступною вартості завжди є в sprosonya.com.ua.

Чому доросла меблі не годиться дитині?

Меблі не відповідає віку змушує дитини перебувати в незручній позі, напружуючи м'язи в тих частинах, де цього робити не варто. Крім того сидячи за дорослим столом і на дорослому стільці малюк часто змушений тягтися за лежачими далеко від нього предметами, що може привести до виникнення проблем з хребтом.

Таким чином, якщо ви хочете купити своїй дитині меблі, за якою він зможе малювати, ліпити з пластиліну, читати писати, не завдаючи шкоди своєму здоров'ю, то ви повинні купувати меблі, яка створена спеціально для нього. Але як її вибрати?

6 секретів правильного вибору дитячих меблів

1. Меблі повинні відповідати зросту і віку вашої дитини.

Вкрай низька або занадто висока меблі, як було вже сказано вище, може завдати великої шкоди здоров'ю малюка. Маленький користувач повинен легко діставати до потрібних йому ящиків і полиць. Стілець повинен мати функцію регулювання по висоті, щоб ноги стояли на підставці або на підлозі.

2. Не купуйте меблі «на виріст».

Немовляті не треба багато меблів - ліжечка дитячого і комода цілком достатньо; дошкільнику для занять потрібен стільчик і дитячий стіл; школяреві - книжкова шафа, парта та інше.

3. Безпека.

Меблі повинна бути зроблена з природних матеріалів. Створена з ДСП і пластику меблі містить токсини, випаровування яких завдають величезної шкоди малюкам; м'які меблі повинна мати м'яку, що не алергенних оббивку, яка пропускає повітря і легко чиститься. Перед придбанням меблів ретельно перевіряйте гігієнічний сертифікат. Моделі з дзеркальними або скляними частинами купувати не варто, оскільки це може призвести до травм.

4. При виборі враховуйте думку дитини щодо меблів.

Адже йому жити в цій кімнаті.

5. Вибирайте спокійні фарби.

Кричущі відтінки мають негативний вплив на зір і психічний стан малюка.
6. Не захаращуйте кімнату.

Дитина повинна мати достатньо простору для ігор. Кращим варіантом будуть модні сьогодні трансформери, наприклад, ліжко вранці можна засовувати під стіл, тим самим звільняючи центральну частину приміщення.