Помолоділий Кабмін не стидається дорогих годинників та джипів-"кубиків"

НовиниІнше    27.12.2012 - 10:14

Новий уряд України вдвічі помолодшав. На своє перше засідання у середу, 29 грудня, приїхали одинадцять нових міністрів, кільком з яких ледь за тридцять. А замість однієї жінки, у Кабміні тепер три представниці прекрасної статі, йдеться в сюжеті ТСН. На урядовому подвір'ї сьогодні була справжня виставка дорогих автомобілів: Кадилаки, Мерседеси та Лексуси. Новопризначена міністр соцполітики Наталія Королевська приїхала на Рендж Ровері, а голови міністерства енергетики Едуард Ставицький та новоствореного міністерства доходів і зборів 32-річний Олександр Клименко - на джипах-"кубиках".

Появу нових колежанок урядові чоловіки сприйняли без зайвих емоцій. "Я б не сказав, що це слабка частина нашого суспільства. Подекуди виявляється, що вони набагато міцніші, ніж окремі чоловіки. А відтак у нас достатньо у суспільстві і в політиці, і в бізнесі жінок, які можуть і повинні працювати не гірше, ніж чоловіки", - зазначив заступник міністра агрополітики Іван Бісюк. Микола Азаров, який колись заявляв, що реформи - не жіноча справа, цього разу оминув гендерний аспект і зосередився на інших якостях новоприбулих. "Наша команда оновилась майже наполовину і помолодшала. У складі уряду 10 міністрів, які вперше очолили центральні органи виконавчої влади. Водночас кожен із них має особисті досягнення і авторитет. Отже, я переконаний, що їх свіжий погляд і сучасні знання дозволять нам вирішувати найскладніші завдання", - заявив голова Кабміну.

Свої досягнення дехто з урядовців носить просто на зап'ястку. Новий міністр оборони Павло Лебедєв, який прийшов до влади із бізнесу, має на руці швейцарський годинник Корум, який коштує від 130 до 215 тисяч доларів. "Моя декларація за минулий рік - 4,5 млн доларів. Напевно, я маю право і можливість, сплативши податки, купити годинник", - вважає Лебедєв. На посаді міністра Лебедєв обіцяє насамперед узятися за соціальне забезпечення військових. Наталія Королевська присягається побудувати систему соціального захисту, якого, на її думку, досі не існувало. А Микола Азаров укотре обіцяє зробити уряд більш відкритим для громадськості.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top