ru ua

Співачка Руслана звільнила 16 військовополонених із зони АТО

Відома українська співачка Руслана звільнила 16 військовополонених із зони АТО, де побувала особисто.
В суботу 16 українських полонених були відправлені до рідних завдяки Руслані і центру з обміну військовополоненими. Для того щоб звільнити з полону українських бійців, співачці довелося поїхати в Донецьк. Відомо, що 80% з 16 обміняних людина - це військові, які знаходилися під Іловайськ.
«Я приїжджаю в Дніпро, зустрічаюся з Володимиром Рубаном, це генерал-полковник, який очолює центр з обміну військовополоненими. Він каже: «Руслана, нам готові дати 16 наших військовополонених. По розмові з Захарченко я зрозумів, що він вважає перемогу Руслани на Євробаченні дійсно справжньою перемогою України ». Я, розуміючи, що є контакт, говорю: «Я сідаю, їду, навіть не думаючи». Він не очікував, що я погоджуся. В Донецьк, відразу безпосередньо. Захарченко був готовий віддати наших 16 полонених, але щоб приїхали матері, родичі. А Рубан подзвонив і каже: «Зі мною приїде Руслана». Не сказала нікому - не знав ні чоловік, ні батьки, взагалі ніхто. Ми просто сіли з Рубаном в машину і поїхали в Донецьк », - розповідає Руслана.
Після розмови з так званим «прем'єр-міністром ДНР» Олександром Захарченко співачка кардинально змінила своє ставлення до ситуації в Україні і навіть закликала всіх припинити вогонь на сході:
«Я відчула, що до мене не ставляться, як до« хунті », а як до нормальної людини. Приїхали ... Розмова з Захарченко мене просто потряс. Я, звичайно, розумію, що у людей зараз багато виникне питань, але чому я повинна брехати, якщо я зобов'язана передати ту інформацію, яку я побачила? Захарченко мені дуже чітко сказав: «Я не хочу більше цього кровопролиття, я не можу дивитися, як убивають кращих моїх хлопців і кращих ваших хлопців, це треба зупиняти». Говорили ми втрьох - я, Захарченко та Рубан. Він каже: «Я не ворог Україні, передай це, будь ласка. Я не хочу стріляти, я не хочу, щоб в мене стріляли. Я не переступлю кордону Донецька, і нехай з мене не роблять монстра. Не треба міфів. Ми свого часу боялися Львова. Чому ви зараз боїтеся Донецька? Ми вам не чужі ». Я вам просто передала те, що мені сказали. Я не переслідую ніяких конкретних цілей, я просто вам передаю інформацію », - говорить співачка.