ru ua

Співачка Анна Седокова стала дизайнером

Співачка , актриса , телеведуча і колишня солістка групи «ВІА Гра» Анна Седокова також, як і багато її колег , вирішила спробувати свої сили на стезі дизайну. Вона запустила бренд модного одягу , який отримав назву LA Story Анна Сєдокова. «Моя марка для сильних і талановитих , для тих , хто не боїться бути попереду. Диктувати умови моді , а не слідувати за нею » , - написала 31 -річна зірка на своїй сторінці в Instagram .
Як стверджує Ганна , вона стала дизайнером , бо не могла знайти яскраву , що не дуже дорогий одяг , яка б відображала її внутрішній світ. Тому , після запуску марки , Седокова найчастіше з'являється на публіці у власних творах. Нещодавно вона виклала знімки в картатій сорочці з білим коміром , манжетами і вирізами на плечах від LA Story Анна Сєдокова. Образ співачка доповнила екстра - короткими джинсовими шортами і білими кросівками на платформі.
Волосся артистка залишила розпущеним , зробивши м'які хвилі і уклавши їх набік . А макіяж виконала з акцентом на очі.
Шанувальники відразу ж оцінили знімок Анни: «Класно ) Сорочка просто супер! » , « У відмінній формі , приклад для наслідування! » , «Я зморив , сорочка дуже оригінальна ! Її можна як укороченою носити , так і подовженою ! І забарвлення красива ! А відкриті плечі зраджують сексуальність! Здорово! ».