ua ru

Оформлення термінового кредиту в Україні

У багатьох на слуху рекламні слогани: «Кредит за годину», «Готівкові хоч зараз» та інші. Позичальників це підкуповує, не багатьом хочеться стояти в чергах, готувати масу документів і втрачати свій дорогоцінний час. Згадуючи рекламу, бажаючі отримати готівку тут і зараз відправляються в найближчий офіс банку або мікро фінансову організацію. І тут багатьох чекає сюрприз.

По-перше, в пріоритеті завжди зарплатні клієнти. Адже швидкий позику без забезпечення - це ризик для банку, а зарплатні клієнти це хоч маленька, але впевненість, що кредит буде виплачений в термін. А от іншим можна скористатися послугами приватних кредиторів, хоча це завжди ризик. Знову ж терміновий позику грошей онлайн - це завжди високі процентні ставки. Таким чином, кредитори, будь то банк або приватна компанія, намагаються себе максимально убезпечити від втрат.

По-друге, процентна ставка і сума кредиту у всіх банків різна. Тому, не варто бігти, не розібравшись, в найближчий банк або мікро фінансову організацію. Сума позики зазвичай від 10 до 100 тисяч гривень, а процентна ставка від 12% річних до 100%. Набір документів стандартний: тільки паспорт. Термін кредитування - від 1 до 6 місяців. Час розгляду заявки мінімальне: від 5 хвилин.

По-третє, попередньо варто ретельно зважити всі ризики. Особливо, якщо в планах оформлення позики у приватного кредитора. Брати гроші в таких організаціях краще тільки в тих випадках, коли є можливість повернути гроші в найкоротший термін. В іншому випадку позичальника можуть очікувати величезні відсотки. Просто багато, знайшовши можливість терміново отримати гроші, забувають про те, що швидкість отримання грошей і процентна ставка прямо пропорційні: чим швидше видаються гроші, тим вище відсотки. На жаль, це розуміння часто приходить занадто пізно. Тому краще на етапі планування оформлення кредиту зрозуміти для себе різницю між банком і мікро фінансовою організацією.

Підводячи підсумок написаному, можна сказати, що кредит готівкою без довідки про доходи - це відмінна можливість отримати грошові кошти в максимально короткі терміни, при цьому не відволікаючись на паперову тяганину і не закладаючи цінні речі або майно, але в той же час це великі відсотки, які виплачуються за рахунок власних коштів позичальника. У будь-якому випадку, всі рішення по кредиту повинні прийматися зважено, а не тут і зараз.