ru ua

Міліція затримала кримінального авторитета Євгена Анісімова

В результаті штурму міліцейським спецназом запорізького офісу кримінального авторитета Євгена Анісімова та спецоперації в Києві була затримана верхівка організованого злочинного угруповання " Анисима " .

Як розповіли в МВС , Євгенія Анісімова разом з охоронцем затримали в Києві в аеропорту "Бориспіль " бійці спецпідрозділу " Сокіл". Затримання відбувалося в рамках розслідування кримінальної виробництва за частиною 4 статті 189 КК ( вимагання) . Санкція цієї статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.

Крім того , в Запоріжжі затримано брата Євгена В'ячеслав Анісімов та ряд близьких до нього осіб , що входять до ОЗГ.

ЗМІ також повідомляють , що Євгенія Анісімова попередили про можливий арешт . Імовірно , інформатором був високопоставлений міліцейський чиновник. Однак залишити країну авторитет так і не встиг.

За словами джерела , Євгену Анісімову можуть загрожувати , крім ряду звинувачень у вимаганні ( 189 стаття КК України , до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна ), створення ОПГ ( 255 стаття КК України санкція , - до 12 років позбавлення волі) , співучасть у замаху на вбивство , легалізація (відмивання ) доходів , одержаних злочинним шляхом та інше. Як повідомляють джерела , у разі пред'явлення звинувачень хоча б по перших трьох пунктів , прокуратура проситиме у суду довічне позбавлення волі для Євгена Анісімова.

У серпні на Анісімова було вчинено замах прямо в центрі Запоріжжя - його авто розстріляли з автомата. Інцидент стався на початку дванадцятої ночі , в самому центрі міста.

За попередніми даними , в машину Анісімова розрядили весь магазин автомата Калашникова. Зрешетили джип , жодна з куль не влучила в ціль .

Після цього авторитет пересувався тільки на броньованих автомобілях.