Марія Шарапова очолила рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменок світу

Четвер 14 серпня 2014 09:26

Російська тенісистка Марія Шарапова в десятий раз поспіль зайняла перший рядок у рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменок світу за версією журналу Forbes.
За минулий рік Марія заробила 24,4 мільйона доларів.
Левова частка доходів тенісистки припадає на гонорари від рекламних контрактів з такими компаніями, як Evian, Samsung, Nike, Tag Heuer, Avon і керівник.
І лише 10 відсотків усіх доходів - це гроші за призові турніри.
У 2014 році редакція американського Forbes включила Шарапову до списку найбільш яскравих зірок бізнесу молодше 30 років. Крім того, тенісистка зайняла 63 місце в рейтингу 100 найвпливовіших знаменитостей світу.
А російський Forbes поставив Марію на перше місце в рейтингу 50 російських зірок шоу-бізнесу та спорту.
Крім Шарапової, в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу увійшли ще шість тенісисток.
Друге місце зайняла китаянка Лі На (23,6 мільйона доларів), третє - американка Серена Вільямс (22 мільйони доларів), шосте - Вікторія Азаренко (11,1 мільйонів доларів), сьоме - датчанка Каролін Возняцкі (10,8 мільйонів доларів), восьме - Агнешка Радванська з Польщі (6,8 мільйонів доларів), дев'ята - Ана Іванович з Сербії (6,4 ммілліонов доларів).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся