Ліга Європи. "Чорноморець" вийшов у плей-офф раунд, донецький "Металург" завершив євросезон

У Белграді завершилася зустріч-місцевою "Црвени Зірки" і одеського "Чорноморця" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Суперники зіграли внічию, український клуб здолав цю стадію відбору з урахуванням перемоги, здобутої на полі стадіону "Чорноморець" минулого тижня.

У першому таймі суперники показали непоганий футбол, а перед свистком на перерву господарі отримали право на пенальті за фол Павла Кутаса на лінії штрафної. 11-метровий удар у виконанні Ненада Міліяш парирував капітан "моряків" Дмитро Безотосний. У другому таймі гості впоралися з атаками суперників з Сербії, рахунок у цьому протистоянні відкритий не був.

Свого наступного суперника на стадії плей-офф відбіркового циклу Ліги Європи "Чорноморець" дізнається 9 серпня за підсумками жеребкування.

Трохи раніше в Донецьку відбувся поєдинок місцевого "Металурга" і албанського "Кукеса".

Після поразки в Албанії з рахунком 0:2 українська команда, яка втратила головного тренера Юрія Максимова, виграла з мінімальним рахунком. Господарі вийшли вперед у середині першого тайму - Велізар Димитров вколотив м'яч у ворота "Кукеса" після витонченого пасу п'ятою Джорджі Лазіч. На 74-й хвилині гості залишилися вдесятьох після видалення Енцо Малінді, заробив два попередження за 12 хвилин. Незважаючи на численні атаки донеччан, результат на табло не змінився, і, таким чином, український клуб завершив виступи на європейській арені з урахуванням різниці забитих і пропущених м'ячів.