ua en ru

Кредит онлайн - модне віяння або комфорт для клієнта?

Ще не так давно онлайн-кредитування було великою рідкістю. Сьогодні оформлення кредиту через Інтернет стало досить поширеним явищем.

Плюси оформлення кредиту онлайн

До переваг оформлення кредиту через Інтернет слід віднести:

· Online заявка може бути оформлена будинку, що дає можливість заощадити час.

· Багато банківські установи пропонують таку послугу, як «кредит на дому». Вам не треба буде звертатися в банк для підписання необхідних паперів. Співробітник банку сам приїде до вас.

· Ви можете відправляти заявку не в один, а відразу в кілька банківських установ. Після отримання позитивних відповідей від банків, ви можете порівняти їх умови кредитування і вибрати найбільш вигідну пропозицію.

· Онлайн-заявка розглядається банками протягом декількох хвилин, оскільки кредитору не потрібно відразу перевіряти документацію.

· Вам не треба підлаштовуватися під графік роботи банківської установи: заповнити інтернет-заявку можна в яке завгодно час дня і ночі.

· Банківські установи лояльніше ставляться до клієнтів, оформляють онлайн кредит на карту в Україні. Для оформлення кредиту достатньо надати два документи (паспорт і ІПН), довідка про доходи не потрібна. Багато банків знижують процентну ставку даними клієнтам.

Як оформити інтернет-заявку?

Отримати позику за допомогою онлайн-заявки можна двома способами:

· Заявка на офіційному Інтернет-ресурсі банківської установи;

· Заявка на спеціалізованих порталах про кредити з даними різноманітних організацій.

Головним достоїнством останнього варіанту є можливість порівняти параметри декількох банків і знайти, таким чином, то, яке найбільш влаштує вас. Мінусом спеціалізованих ресурсів є, то, що надана на них інформація може бути застарілою. Інтернет-ресурси банківських установ набагато точніше і інформативніше. Там можна задати питання консультанту.

Заявка заповнюється в двох варіантах: деякі банки пропонують анкети, в яких слід вказати паспортні дані, місце проживання та реєстрації, інформацію про роботодавця, поручителів, сімейний стан, дітей, контактні дані. В інших випадках достатньо вказати ПІБ, контакти, дату народження, стать. За наданим вами телефонним номером з вами зв'язується менеджер, уточнює всю надану вами інформацію, детально розповідає про умови кредитування та відповідає на будь-які ваші запитання.

Незалежно від обраного вами варіанту слід уважно поставитися до заповнення анкети та відповідей на питання менеджера, оскільки якщо ви вкажете невірні відомості, то вам буде відмовлено в наданні кредиту.