Королівська зайняла трон, за який багатьох зрадила і одного розорила

НовиниІнше    26.12.2012 - 10:11

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов представив міністра соціальної політики Наталію Королевську колективу міністерства.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики України. Арбузов зазначив, що Королевська - досвідчений політик і фахівець. «Головна мета уряду - підтримка реформ і самих незахищених верств населення», - підкреслив перший віце-прем'єр.

Королівська подякувала за високу довіру і запевнила, що засновані реформи будуть продовжені. «За 21 рік, на жаль, не було чіткої соціальної політики, тому наше завдання - переглянути програми соціального захисту населення та посилити захист найбідніших верств населення», - сказала вона. За словами новопріставленного міністра, найближчим часом буде презентована програма дій і план на 2013 рік.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав Королівської перше доручення, а регіонали в один голос заявляють, нехай тепер робить пенсію по 500, а заробітну плату за 1000 доларів. Але, обіцянки Королівської не збігаються з реформами Януковича.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top