Який подарунок вибрати?

Завжди хочеться зробити гарний подарунок , так само при цьому хочеться , щоб подарунок був незвичайним . Завжди є ризик , що хтось уже подарував такий же. З близькими людьми трохи простіше , але все одно завжди хочеться дивувати. Тим більше , коли просто хочеться порадувати людини , зробити не дорогий , але дуже приємний сувенір або подарунок.

У сучасному світі практично не залишилося людей які не є власниками електронних пристроїв ( телефонів , планшетів , електронних книг , нетбуків і так далі). Дуже по хорошому шляху допомоги у виборі незвичайного подарунка пішла компанія eXcase , яка займається друком на чохлах для будь-яких гаджетів. Власники модних електронних пристроїв зазвичай хваляться ними або просто охоче їх демонструють. Так що не важко дізнатися модель і звернутися в eXcase , в компанії підберуть чохол для гаджетів і нанесуть на нього будь-яке зображення (фотографію , візерунок , дарчий напис ) . Картинка може бути абсолютно будь-який, можна зробити навіть колаж з фотографій з улюбленими моментами з життя або близькими людьми.

Чохол з печаткою може стати гарним подарунком практично для будь-якої людини , не дивлячись на вік , соціальний стан і підлогу. Для близької людини фотоколаж з улюбленими моментами з життя нагадає про ці солодких хвилинах . У комплекті з гаджетом , чохол з логотипом і фірмовою символікою стане хорошим бізнес- сувеніром . Для модника - буде річчю залучає погляди оточуючих. Кожен знайде в чохлі , зробленому з індивідуальним принтом , щось своє.

Якщо у клієнта немає навичок по створенню колажів або коректур фотографій і малюнків , то в eXcase допоможуть з виготовленням макета.

Компанія eXcase є першою компанією в Росії і країнах СНД почала надавати послугу друку на чохлі . До виходу на ринок компанії eXcase нанесення зображень на аксесуари для телефонів і планшетів - не існувало , а тим більше під замовлення і в найкоротші терміни. У eXcase фактично створили сферу бізнесу , новий варіант подарунка або бізнес- сувенір. Після eXcase дану послугу стали надавати ряд компанії , але зрівнятися з якістю і рівнем сервісу переслідувачам дуже не просто . На відміну від ряду аналогічних сервісів , eXcase не обмежується друком на чохлах для певних моделей телефонів , друк ведеться на чохлах будь-яких типів , квітів і для будь-яких моделей телефонів. Не перевершена стійкість , якість нанесення та індивідуальний підхід до клієнта - є візитною карткою компанії .

Для роздрібних покупців здасться зручним , що при замовленні друку на чохлі в eXcase не потрібно вносити аванс , оплата відбувається при отриманні. Є кур'єрська доставка.
Для оптовиків , а опт починається від 3 примірників - передбачені цікаві знижки. Так само є пропозиції за партнерськими програмами і OEM - програмами поставок чохлів з ​​печаткою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся