Підсумки дня: 23 червня

Новини Інше 23.06.2017 - 18:08

РНБО найближчим часом розгляне проект про реінтеграцію Донбасу

Підсумки дня: 23 червня

Турчинов розраховує на швидку передачу законопроекту до парламенту Рада національної безпеки і оборони України найближчим часом розгляне законопроект про реінтеграцію окупованого Донбасу. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

 

Затримання Гужви: подробиці
Підсумки дня: 23 червня

Затримання Ігоря Гужви, головного редактора порталу "Страна.юа" відбулося вчора ввечері 22 червня. Подробиці - в матеріалі РБК-Україна.

 

Кабмін пропонує Раді підвищити страховий стаж для виходу на пенсію до 35 років до 2028
Підсумки дня: 23 червня

Мінсоцполітики опублікувало основні положення законопроекту про пенсійну реформу Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді передбачити підвищення необхідного страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років в 2018 році і до 35 років щорічно до 2028 року. 
 

Російський журналіст "наїхав" на громадян РФ через мовне питання
Підсумки дня: 23 червня

Російський журналіст Аркадій Бабченко порадив співвітчизникам бути вдячними за те, що їх не б'ють за рідну мову. Причиною стала критика недавнього інтерв'ю Світлани Алексієвич.

 

У мережі розповіли, як у "ДНР" називають Захарченко
Підсумки дня: 23 червня

Переселенець, який покинув окупований Донецьк через бойовиків, розповів, як називають в місті ватажка "ДНР" Олександра Захарченко. Він також розповів, що жителі Донецька живуть у страху, бояться окупантів, і навіть найзапекліші прихильники так званої "ДНР" втратили віру в свої ідеали.

 

Синоптик дала прогноз на вихідні
Підсумки дня: 23 червня

В суботу, 24 червня, у неділю, 25 червня, в Україні пройдуть дощі. В суботу ввечері дощовий серйозний осередок перейде на схід.