Підсумки дня: 22 червня

Новини Інше 22.06.2017 - 18:02

Держбюджет-2017: Рада прийняла за основу запропоновані Кабміном зміни
Підсумки дня: 22 червня

Ради Верховна Рада України прийняла за основу зміни до держбюджету-2017. Так, ВР прийняла за основу і в цілому урядовий законопроект №6600 про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік". За зміни до держбюджету-2017 першому читанні проголосували 264 депутати.

 

В Швейцарії заарештували 15 млн євро гарантій України на проведення Євробачення
Підсумки дня: 22 червня

Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру арешту 15 млн євро фінансових гарантій України на проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017. У своєму листі до Європейського мовного союзу це управління не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури.
 

Рада зробила обов'язковим обладнання будівель лічильниками тепла і води
Підсумки дня: 22 червня

Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №4901 "Про комерційний облік комунальних послуг". За документ проголосували 238 парламентарів.

 

Добкіна-молодшого знову "засікли" у Раді в неадекватному стані

Підсумки дня: 22 червня
У Верховній Раді знову "засікли" Дмитра Добкіна, який дивно себе поводив і був, м'яко кажучи, в неадекватному стані. На відео можна побачити, як депутат здригається від судом і нервово тисне кнопку.

 

У Донецьку школярі публічно зганьбили Захарченка
Підсумки дня: 22 червня

Випускники місцевих шкіл влаштували публічний бойкот ватажкові "ДНР". У Донецьку більше третини випускників відмовилися прийти на урочисте нагородження, щоб уникнути отримання нагород особисто з рук так званого голови "ДНР" Олександра Захарченка. 

 

Сімейна пара, яка пропала в Києві, знайдена мертвою
Підсумки дня: 22 червня

Подружню пару Віталія та Ольгу Зубенко знайшли мертвими в Чернігівській області. Тіла зі слідами ножових ударів були закопані на території занедбаної свиноферми.