Підсумки дня: 21 квітня

НовиниІнше    21.04.2017 - 16:09

СБУ затримала ключового фігуранта у "справі Курченко"

Співробітники Служби безпеки України затримали в Сумській області ключового фігуранта так званої "справи Курченко". Встановлено, що затриманий чоловік за вказівкою Сергія Курченко придбав підставну підприємство, за допомогою якого в період з 2012 по 2013 роки учасники "схеми" заволоділи майже 800 млн гривень, що належать Національному банку України.

 

Гонтарєва розповіла про можливі терміни продажу ПриватБанку

Голова Національного банку Валерія Гонтарєва не радить поспішати з продажем фінустанови, а зосередиться на роздрібній діяльності та кредитуванні малого та середнього бізнесу.

 

Олег Скрипка прокоментував свої слова про "створення гетто"

Український музикант, лідер групи "Воплі Відоплясова" пояснив своє висловлювання про українську мову і її вивчення. Скрипка пропонує допомогти російськомовним українцям вивчити українську мову.

 

У мережі з'явилося захоплююче відео потужного шторму в Одесі

У четвер, 20 квітня, в Чорному морі в районі Одеси почався потужний шторм. Сильні хвилі буквально заливали пляжі міста. Зокрема, від шторму постраждало чимало прибережних закладів та будинків.

 

Синоптик розповіла про погоду в Україні на вихідні

Народний синоптик Наталія Діденко розповіла українцем про те, якою буде погода 22 і 23 квітня. За її словами, 22 квітня в Україні нарешті настане довгоочікуване потепління.

On Top