Підсумки дня: 19 червня

Суд передав Одеський НПЗ у власність держави
Підсумки дня: 19 червня

Суворівський районний суд Одеси передав ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" у власність держави. Про це на повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

Свідки повідомили про масові страти, скоєні бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі
Підсумки дня: 19 червня

Свідки у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення на території Донецької та Луганської областей членами терористичних організацій ДНР та ЛНР широкомасштабних та систематичних порушень законів і звичаїв ведення війни повідомили про масові страти, скоєні бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі. Потерпілі заявили, що були свідками вбивства 134 військових та цивільних осіб.

 

Мінінформполітики опублікувало свій перелік сайтів для заборони в УкраїніПідсумки дня: 19 червня

Міністерство інформаційної політики України опублікувало свій перелік сайтів, які пропонує заборонити на території країни. Відомство пропонує заблокувати сайти, які підтримують сепаратизм.
 

Семенченко "застукали" в елітному ресторані
Підсумки дня: 19 червня

Народний депутат Семен Семенченко воліє їсти в дорогому ресторані. Днями його "застукали" за столом елітного закладу в Києві. 

 

Росіяни розкритикували Басту за концерт у Києві
Підсумки дня: 19 червня

Росіяни розкритикували репера Басту, який днями безперешкодно виступив в Україні після гастролей у Криму. Виконавець опублікував у своєму Instagram-акаунті коротке відео і подякував українській столиці, а російські підписники музиканта обурилися.

 

Синоптик попередила про антициклон на початку тижня

Підсумки дня: 19 червня

Синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на початок тижня та розповіла, де українцям 20 та 21 червня варто чекати опадів, а де - переважної спеки. 

On Top