Підсумки дня: 19 червня

НовиниІнше    19.06.2017 - 17:08

Суд передав Одеський НПЗ у власність держави

Суворівський районний суд Одеси передав ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" у власність держави. Про це на повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

Свідки повідомили про масові страти, скоєні бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі

Свідки у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення на території Донецької та Луганської областей членами терористичних організацій ДНР та ЛНР широкомасштабних та систематичних порушень законів і звичаїв ведення війни повідомили про масові страти, скоєні бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі. Потерпілі заявили, що були свідками вбивства 134 військових та цивільних осіб.

 

Мінінформполітики опублікувало свій перелік сайтів для заборони в Україні

Міністерство інформаційної політики України опублікувало свій перелік сайтів, які пропонує заборонити на території країни. Відомство пропонує заблокувати сайти, які підтримують сепаратизм.
 

Семенченко "застукали" в елітному ресторані

Народний депутат Семен Семенченко воліє їсти в дорогому ресторані. Днями його "застукали" за столом елітного закладу в Києві. 

 

Росіяни розкритикували Басту за концерт у Києві

Росіяни розкритикували репера Басту, який днями безперешкодно виступив в Україні після гастролей у Криму. Виконавець опублікував у своєму Instagram-акаунті коротке відео і подякував українській столиці, а російські підписники музиканта обурилися.

 

Синоптик попередила про антициклон на початку тижня

Синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на початок тижня та розповіла, де українцям 20 та 21 червня варто чекати опадів, а де - переважної спеки. 

On Top