Іграшки європейського качетсва wader

Компанія Вадер була заснована в 1956 р. і перебувала під управлінням його спадкоємців до 2012 р. Наприкінці літа того ж 2012 р. виробництво було перенесено в Білорусію , де іграшки стали вироблятися на підприємстві «Полісся ». Сьогодні ця польсько - німецька фабрика реалізує екологічно безпечні та довговічні іграшки з пластмаси як на території Європи , так і СНД.

Прекрасний досвід у сфері іграшкового бізнесу дозволяє компанії щорічно розширювати асортимент продукції , який може придбати будь-який інтернет магазин іграшок . Це не тільки популярні конструктори для малюків і дітей старшого віку. Випускаються також барвисті візки , посуд , машини та гаражі . Існує й ціла серія іграшок , які призначені для ігор на пляжі і в пісочницях , орієнтовані вони на найменших гравців .

Для виготовлення іграшок wader використовуються високоякісні і повністю екологічні матеріали. Набори для ігор , особливо призначених для ігор в пісочниці , підходять для дітей з самого раннього віку , розвивають почуття координації , велику моторику рук , а також отримувати перше враження про поняття балансу .

Іграшки Вадер завжди стають улюбленими у дітей. Секрет подібного успіху простий . Більшість з них не статичні , мають масу рухомих елементів . Це робить будь-яку гру цікавою і захоплюючою. Крім того , всі іграшки даної фірми дуже функціональні . Так , машини з серії Gigant , на яких можна їздити , чудово підійдуть і для ігор в пісочниці. Крім того , всі вироби фабрики «Полісся » мають найважливіші для дітей характеристики - вони дуже яскраві , а багато хто має ще й гарні малюнки , з ними можна грати як вдома , так і з друзями на вулиці.

Пластикові іграшки , пропоновані фірмою Вадер , не тільки радують дітей , але і доставляють чимало задоволення дорослим. По-перше , процес гри з конструктором повністю поглинає дитини і дозволяє на час відволіктися від повного контролю за ним. По-друге , всі іграшки максимально безпечні для здоров'я. Розробники передбачили неможливість проковтування дрібних частин , а також травмування найменших гравців , що також важливо для їхніх батьків. Зазначимо , що деякі іграшки здатні витримувати навантаження до 150 кілограмів , а значить , грати з ними може відразу кілька дітей , що особливо зручно , коли до дитини приходять гості чи він бере любиться іграшку з собою на вулицю.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся