Х-фактор-4: Ігор Кондратюк і Серьога влаштували скандал

У суботу, 7 вересня, на екрани вийшов другий випуск кастингів четвертого сезону талант-шоу "Х-фактор"- повідомляє DELFI. Своїми талантами дивували жителі Донецька.
Коли на донецький кастинг "Х фактор 4" прийшов Віктор Іонів, він не міг і підозрювати, що стане справжнім яблуком розбрату для суддів. 25-річний хлопець заспівав композицію групи Maroon 5 "This Love".
Ірина Дубцова і Сергій Сосєдов по достоїнству оцінили талант хлопця і тут же сказали йому "Так". А от коли дійшла черга Серьоги, він не поділяє думки Сосєдова про унікальність тембру Віктора. Серьога наполягав, що хлопець просто копіював вокаліста Maroon 5, сам по собі він зовсім нецікавий і недостойний бути в четвертому сезоні. А потім Серьога зазначив, що радий тому, що в журі є він та Ігор Кондратюк, які тверезо оцінюють учасників і не пропустять Віктора Іонова в тренувальний табір.
Але от Ігор Кондратюк був про хлопця іншої думки, ніж Серьога. Віктор сподобався Ігорю, що і викликало скандал за суддівським столом. Серьога заявив, що відмовляється голосувати, поки вони з Кондратюком не з'ясують стосунки, але не при всіх. Серьога залишив залу і чекав Ігоря за лаштунками. В цей час судді сказали три "Так" Віктору і відправили його готуватися до тренувального табору. Після цього Кондратюк покинув зал і попрямував до Серьозі.
Серьога заявив, що сподівався, що в журі є ще один чоловік, який не на емоціях голосує, а тверезо розцінює шанси учасників. Між суддями довго тривав скандал, поки не прийшла Оксана Марченко. Хоча напруга між ними відчувалося і після з'ясування стосунків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся