ru ua

Група «Ляпис Трубецкой» запустила своє інтернет-радіо

У Мережі почало мовлення Радіо Ляпіс Crew - музична інтернет-радіостанція для шанувальників, друзів і однодумців групи "Ляпіс Трубецкой".
В ефірі Радіо Ляпіс Crew 24 години на добу звучать головні хіти популярної білоруської команди, кавери на "ляпісовскій" пісні з підготовлюваного до випуску проекту Ляпіс Crew.
Важливим елементом ефіру також є вірші Сергія Міхалка, які давно стали невід'ємною частиною концертів Ляпіса Трубецького, пише Ivona.
"Мені здається, що у нас вийшло сучасне і ненудне радіо Я думаю, що воно буде цікаво не тільки фанам групи і -. Вже не знаю, на жаль чи на щастя - точно її переживе", - заявив прес-аташе Ляпісів Олександр Бергер.
Ляпіс Екіпаж: ТРУбьют - краудфандінговий проект на ресурсі Planeta.ru, учасники якого записують оригінальні кавер-версії на пісні Ляпісів.
На даний момент у проекті взяло участь більше сотні музичних колективів з різних країн, у тому числі - Noize MC, Бумбокс, Dubioza Kolektiv, Наїв, Баста, Кирпичи, Серебряная Свадьба, НОМ, Ракети з Росії та інші артисти, хороші і різні. Заплановані до виходу три збірки кращих треків ТРУбьюта. Перший з них вийде на CD і цифрі вже в липні.
Нагадаємо, згідно із заявою лідера гурту Сергія Міхалка, Ляпіс Трубецькой припинить своє існування 1 вересня 2014.