Fx Trend - Будь в тренді

Понеділок 04 серпня 2014 17:30
Fx Trend - Будь в тренді

Інвестуйте в Fx Trend, нехай професіонали заробляють за вас

Fx TrendМногіе люди, які мають в запасі якусь значну суму грошей, сильно страждають від інфляції. Звичайно, гроші можна покласти в банк, але у цього підходу є декілька значних мінусів. По-перше, третина (якщо не половина) доходу вбиває інфляція, в підсумку залишиться зовсім вже мізерний відсоток. І по-друге, ви на великий проміжок часу (а чим більше відсоток, тим більше термін вкладу) втрачаєте доступу до своїх грошей. Що дуже незручно, враховуючи, що може настати так званий "чорний день", коли гроші буде дуже потрібні, а зняти їх буде не можна. Але інвестування в брокерські Форекс компанії (їх використання обов'язково, оскільки самостійно вести торги на Форекс просто неможливо) вирішує відразу кілька проблем. Відсоток набагато вище (набагато вище), а також зняти гроші ви можете набагато швидше. При виборі кращих форекс брокерів (список яких представлений на сайті ratingfx.ru) не можна не звернути увагу на Fx Trend.
Чому Fx Trend?

Це українська брокерська компанія, заснована в Дніпропетровську (там і знаходиться головних офіс компанії) в 2009 році, за рахунок грамотних трейдерів (керуючих) стала просто раєм для вкладення інвестицій. Як же ця схема працює? Ви довіряєте свої кошти трейдеру (для цього створено спеціальний Памм Рахунки Інвестиції), який має повний доступ до вашого рахунку, але кошти без вашого відома зняти не може. Він примножує їх і забезпечує вам солідний відсоток. Ось основні переваги інвестування в ПАММ Рахунки на Fx Trend:
Солідний вибір. На даний момент в команді Форекс тренд працює порядка 300 керуючих, що мають солідну репутацію (для більш стійкого забезпечення прибули фахівці радять володіти відразу декількома ПАММ рахунками).
Мінімальні вклади. Найважливіше переваги для новачків. Мінімальний вклад - всього 10 $. А це значить, що почати заробляти прямо зараз може будь-хто.
Звітність. На сайті ви зможете побачити статистику кожного трейдера (його початковий капітал, довірений капітал, а також кошти, якими він на даний момент володіє).
Можливість страховки. Так, тепер можливо і це. На рахунках нової версії тепер при просадках прибутку будете нести втрати не ви, а ваш трейдер.
Думка експертів. Порадитися або порадити що-небудь ви можете на офіційному форумі компанії.
Багато хто вважає, що ПАММ рахунки - це обман простих користувачів, не здатних заробляти самостійно. Але з fx trend все просто і ясно, адже вся інформація про всіх трейдерах знаходиться у відкритому доступі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся