Джозеф Гордон-Левітт опублікував фото в образі Едварда Сноудена

НовиниІнше    04.03.2015 - 13:39

Виконавець головної ролі у фільмі "Сноуден" Джозеф Гордон-Левітт опублікував у Facebook перше фото в образі Едварда Сноудена, передає Spletnik.

"Я здивувався, коли дізнався, що Сноуден був зарахований в ряди американської армії в 2004 році. Він хотів воювати в Іраку, але під час підготовки на військовій базі Форт-Беннінг зламав обидві ноги і пішов. Після цього він не втратив бажання бути корисним своїй країні, тому влаштувався на роботу в ЦРУ, де і почалася його кар'єра розвідника", - підписав опублікований в кадр Гордон-Левітт, який також зазначив, що люди можуть любити або ненавидіти Сноудена, але в тому, що він "вольовий хлопець" ніхто не посперечається.

Зйомки фільму вже почалися, і в даний момент команда стрічки працює в Мюнхені. Повідомляється, що в подальшому будуть задіяні майданчики в декількох країнах.

Партнерами Гордон-Левітта за проектом стали багато імениті актори, в числі яких Шейлін Вудлі, Скотт Іствуд, Ніколас Кейдж, Закарі Куінто, Том Уілкінсон, Мелісса Лео і Рис Іванс.

Основою для сценарію майбутньої шпигунської стрічки послужили книги колишнього службовця The Guardian Люка Гардінга і російського адвоката Анатолія Кучерени.

За матеріалами Spletnik

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: ЦРУ
On Top