Для "Динамо" ще не все втрачено

Таку думку після закінчення гри другого туру між українським клубом і віденським "Рапідом" висловив головний тренер "біло-синіх" Олег Блохін.

За словами коуча, його підопічні повинні були закінчити гру ще в першому таймі, коли мали кілька моментів, що довести рахунок до розгромного. "Думаю, що команда почала гру трохи нервово. Потім забили два м'ячі, ще були моменти.

Гра повинна була закінчитися в першому таймі. У перерві попереджали, що потрібно зіграти уважно перші 15-20 хвилин, і тоді гра так би і протікала. Але дали забити перший гол, Рапід відчув упевненість, господарі пішли вперед.

Ну і пропускати на 94-й хвилині такий м'яч просто не можна. Думаю, що ми швидше втратили 2 очки, а Рапід одне знайшов. Турнір ще весь попереду, так що, думаю, все тільки починається. Не все втрачено ", - сказав Блохін.