Блог Олеся Бузини

Те , що відбувається зараз в центрі Києва - результат ілюзій і влади і опозиції

Влада довго била по «своїх » , розкручуючи пропагандистський маховик Євроасоціацією і зав'язуючи рот незгодним , щиро підтримував її (яскравий приклад - доля депутата Маркова ) . Як кажуть політологи - плювала в душу свого базового електорату. А потім з розгону натиснула на стоп- кран. Що ж дивуватися , якщо країна з розгону вдарилася головою об лобове скло і втратила здатність тверезо міркувати ? А опозиція кинулася з подачі Заходу кликати людей на площу в надії з льоту звалити «режим » Януковича і самої стати владою .

Те , що цей новий , керований з Вашингтона псевдодемократический режим буде куди менш терпимим , ніж нинішній , я не сумніваюся. Як би кому не набрид цар до 1917 р., про повернення його мріяли вже через рік. Та тільки пізно було! У разі ж перемоги нинішньої опозиції забудьте про дискусії на ток- шоу і жартах про політиків 95 -го кварталу. Які жарти з можуть бути з людьми , геть позбавленими почуття гумору і кидаємо навіть на морквину ?

Я глибоко переконаний , що президенту пора згадати : його обирали не Інна Богословська , з переляку втекла з корабля регіоналів , як щур , і не Захід , перед яким він так довго запобігав , і не вічно незадоволена Галичина , а прості трудяги і здорові промисловці Південно- Сходу. Вони чекали відновлення виробництва і зближення з Росією , без якого реінкарнація нашої економіки НЕ МОЖЛИВА ! Власне , про інтереси цих забутих ним же людей і згадав нещодавно Янукович , пояснюючи відмову від здачі на милість ЄС.

Тепер президенту просто потрібно виконати свій обов'язок , пам'ятаючи , що Захід України живе за призовом , а Схід - за наказом .

Але марні і ілюзії опозиційного тріумвірату . Стрибнувши у владу на спині натовпу , ви зіткнетеся з необхідністю НЕ красуватися , а працювати. Ви занадто яскраві для цього , панове . Правити за вас буде США , чого мені як громадянину України , дивлячись на сумну долю Лівії та Єгипту , зовсім не хочеться.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся