ru ua

"Голос країни 4": Учасники намагалися здивувати суддів проекту

Судді визначилися з учасниками для своїх команд у етапі " сліпих" прослуховувань .
Сьогодні телеглядачі змогли побачити п'ятий ефір проекту " Голос країни 4 " , на якому судді відібрали за допомогою " сліпих" прослуховувань учасників для своїх команд.
Боротьба за місця була більш ніж запеклою. Учасники намагалися здивувати суддів проекту піснями різних жанрів і виконавців. Від Тіни Кароль до пісень, які виконують самі судді .
Ігор Солженіцев , який виступав першим в сьогоднішньому ефірі проекту , ослухався ради Святослава Вакарчука і не пішов до Тамари Гвердцителі. Ігор обрав Сергія Лазарєва і зізнався , що не достатньо задоволений своїм сьогоднішнім виступом.
За Юліанну Лаврину тренера влаштували справжню боротьбу. Дівчина потрясла всіх настільки , що Сергій Лазарєв і Святослав Вакарчук бігли наввипередки до сцени. Не дивлячись на те , що Сергій Лазарєв активно просив зал підтримувати його кандидатуру , Юліанна пішла в команду до Вакарчука .
Максим Любимов прийшов на проект з піснею Тіни Кароль " Шиншила " , але не здивував суддів нічим і до нього не розгорнулося жодне крісло.
Владислав Дюрик підкорив своєю піснею Тамару Гвердцителі. Варто також відзначити , що в групі підтримки у Владислава була відома читачам нашого порталу Рената Штіфель . Дівчина давала останні поради , чим і допомогла Владиславу пройти далі.
Діляра Кязімова спробувала вразити суддів виконанням пісні Святослава Вакарчука " Я не здамся без бою " , але тренер тільки розкритикував дівчину. Вакарчук вибрав її в свою команду , але попередив , що працювати доведеться дуже багато.
Денис Потреваев став першим учасником команди Ані Лорак в цьому ефірі . Співачка ретельніше прислухається до голосів і вибирає тільки обраних.
Катерина Таїрова вразила Тамару Гвердцителі та стала учасницею її команди . Варто відзначити , що Тамара сьогодні була дуже активна і розгорталася до багатьох учасникам .
Але тільки деякі стали учасниками проекту саме під її керівництвом . Анна Скляр здивувала Гвердцителі і рада , що їй дали спробувати себе в якості співачки .
Віктор Котовник приїхав з Москви і вирішив підкорити суддів вишиванкою і піснею Гайтани . Але , на жаль , жодне крісло не повернулося .
Ірина Островська пішла в команду до Сергію Лазарєву . А ось Євгенія Пінчук хоч і стала загадкою для всіх глядачів , але , на жаль , суддів вразити не змогла.
Ірина Хоменко тепер боротиметься за перемогу в команді Ані Лорак. Дівчина прийшла на проект з піснею гурту "Бумбокс" і підкорила Кароліну .
Галина Конах стала останньою учасницею сьогоднішнього ефіру і останньою в команді Тамари Гвердцителі.