"Динамо" зазнає поразки від "Металіста", відставки Блохіна вимагають навіть депутати

Харківський «Металіст » з рахунком 3:0 виграв у « Динамо » (Київ ) в матчі 9- го туру Чемпіонату України серед команд Прем'єр -ліги. Гра відбулася в неділю, 15 вересня, у Харкові.

Перший гол у грі забив у самому кінці першого тайму Гол Хав'єр Клейтон . На 43-й хвилині Соса дав пас у штрафу на Ксьонза , той зробив передачу у воротарський і Хав'єр в падінні переправив м'яч у ворота. Ще два голи «Металіст » забив у додатковий час. Спочатку , на 92 -й хвилині , відзначився Хосе Соса , а ще через три хвилини Ромеро Марлос завершив розгром киян - 3:0.

Після дев'ятого туру харків'яни випереджають найближчих переслідувачів на три очки , а київських динамівців - вже на дев'ять.

Це перша поразка киян у 23- х чемпіонатах України . Нагадаємо , рік тому після поразки в Кубку України від « Шахтаря» (1:4 ) Юрій Сьомін був звільнений з поста головного тренера «Динамо».

Зазначимо , що Блохін знову не зміг обіграти представника топ -4. У восьми матчах проти « Дніпра» , «Шахтаря » і « Металіста » команда зазнало 6 поразок.

Причому Мирон Маркевич виграє третю тренерську дуель у Олега Блохіна. У минулому сезоні « Металіст» переграв « Динамо» 3:1 і 2:0.

«Може , нарешті , пора уболівальникам звертатися до Блохіна з вимогою самостійно піти у відставку і не губити рідний клуб ? Гравці хороші , команди немає. Динамо з 1987 роки не виступало настільки погано » , - написав у своєму Facebook нардеп від фракції« Батьківщина »Володимир Ар'єв.