ru ua

Kyiv Maker Faire 2016

21.05.2016-22.05.2016

21─22 травня на ВДНГ у павільйоні 19 відбудеться третій фестиваль мейкерів Kyiv Maker Faire. На цей раз у ньому візьмуть участь близько 200 учасників, серед яких інженери, винахідники, науковці, музейники, майстри, радіоаматори, моделісти, дронрейсеры і художники. За традицією все можна спробувати, навчитися і запитати, як це зроблено.

В одному місці зберуться технології великих компаній, арт, майстри, експерименти, роботи, музеї та робошколы, дрони, майстерні, інструменти, підприємці та діти, які готові ділитися і вчитися один у одного.

Основні групи учасників: зона Intel - майстер-класи з можливостями нових технологій; Microsoft проведе майстер-клас з майнкрафт; міське садівництво сцена AIR YouTube присвячена відео-мейкерство; роботи (багато різних роботів і майстер-класи з робототехніки) зона інтернету речей (20 стартапів) радіоаматори, дрони, моделювання машин і літаків, траса від клубу "Моделіст"; експерименти від проектів, які будуть популяризувати науку; Артскарйбинг від Kyivstar; дрон рейсінг Rotor GP (21 травня о 21:00) мейкерство дітей та для дітей; Digital Fabrication; нетривіальний хендмейд.

Крім того, гостей чекають освітні проекти, розумне садівництво, мейкерство напоїв, велосипеди, лонгборди, майстерні, інтерактивні арт-об'єкти, Lego і винаходи.

У перший день лекційна програма присвячена тому, як зробити власний продукт: що для цього потрібно, можливо організувати виробництво в Україні, куди рухається інтернет речей, які професії будуть найбільш популярними, ніж аграрний сектор стає не менш інноваційним, ніж ІТ.

Київ, ВДНГ. 21─22.05.2016, 11:00. 100 грн.