ua en ru

Допрем'єрний показ-вечірка "День незалежності: Відродження" 3D

Допрем'єрний показ-вечірка "День незалежності: Відродження" 3D

22.06.2016

22 червня, у середу, кінотеатр "Україна" запрошує вас на допрем'єрний показ-вечірку фантастичного бойовика "День незалежності: Відродження" 3D. Це зіквел однією з найбільш популярних стрічок-катастроф 90-х про вторгнення інопланетян на планету Земля "День незалежності" режисера Роланда Еммеріха.

Минули довгі 20 років після того, як інопланетні загарбники зазнали поразки у своєму прагненні завоювати Землю. Зазнали, але не відступили. Ворог повернувся! І він добре підготувався до того, щоб друге вторгнення не обернулося провалом. Новий напад прибульців має безпрецедентний масштаб. Жителям Землі доведеться забути про кордони держав, війни, конфлікти і відмінності в менталітеті, щоб дати відсіч. Використовуючи знання про позаземних технологіях, земляни організують опір. Воля хоробрих чоловіків і жінок встає на шляху іноземних агресорів, але на чиєму боці перемога виявиться на цей раз?

Допрем'єрний показ-вечірка "День незалежності: Відродження" 3D

Гостей заходу чекає презентація фільму, фотоколл на червоній доріжці, розважальна програма від провідного телеканалу RTi - Олександра Покатилова, частування від ресторану італійської кухні Fellini, а також алкогольні напої від ТМ Marengo.

Вечірка розпочнеться традиційно о 20:20, а перегляд фільму в "червоному" залі - 21:00.

Ваш квиток на сеанс є вашими запрошеннями на вечірку!

Квитки ви можете придбати в касі кінотеатру.